גרעין האוהדים הנאמן של הפועל נוף הגליל המכונה 'האולטראס' לא שבע רצון מהעונה של הקבוצה, שלדבריו באה לידי ביטוי ביכולת גרועה של הקבוצה, תוצאות לא טובות וניצחונות שהושגו רק במזל ולא בגלל שהקבוצה היתה ראויה לנצח. לפיכך, תקוותו של 'האולטראס' שהמנכ"ל גיל ברעם צריך לעשות כבר מעשה ולזעזע את עמדת המאמן.
מה שהצית את הכעס הגדול של האוהדים שוב היה המשחק בשישי האחרון נגד הפועל פתח תקוה, שבו הקבוצה הציגה משחק חלש מאוד ולולא היכולת האישית של גיא דיין בהתקפה ושגיא מלול בהגנה הקבוצה היתה מובסת.
עוז בן גיגי (צילום: מאור בכר)עוז בן גיגי (צילום: מאור בכר)
עוז בן גיגי (צילום: מאור בכר)
(עוז בן גיגי (צילום: מאור בכר))
המנכ"ל גיל ברעם ( צילום: שרון צור)המנכ"ל גיל ברעם ( צילום: שרון צור)
המנכ"ל גיל ברעם ( צילום: שרון צור)
(המנכ"ל גיל ברעם ( צילום: שרון צור))
"פעמיים עקצנו נגד הפועל פתח תקוה. אם לא שגיא מלול היינו מקבלים תבוסה", אמר יו"ר חוג האוהדים עוז בן גיגי, "אין לי כלום אישי נגד איתי מרדכי אבל הוא לא מאמן טוב. עודד אלקיים נפצע והתחנן להתחלף והוא המשיך איתו עד סוף המחצית. גיל ברעם צריך לעשות זעזוע בעמדת המאמן. גם בהגנה צריך לעשות זעזוע".
יו"ר חוג האוהדים השני דביר טכמן מחזק את חברו ליציע: "מצב הקבוצה עדיין לא טוב. למרות שלא מפסידים היכולת לא טובה. לדעתי חייב לעשות זעזוע בקבוצה . צריך לעשות את זה עכשיו שלא יהיה מאוחר מדי. ומעבר לזה. לא הגיוני שיש כל כך הרבה פצועים בקבוצה".
דביר טכמן (צילום: מאור בכר)דביר טכמן (צילום: מאור בכר)
דביר טכמן (צילום: מאור בכר)
(דביר טכמן (צילום: מאור בכר))
האוהד שלו ברטפלד, שנחשב לאחד האוהדים 'השרופים' של הקבוצה, טוען שהקבוצה חלשה ומזהיר מהסתבכות בתחתית. "יש לנו מנכ"ל תותח. הכי טוב בליגה הלאומית ובליגת העל. גיל ברעם צריך לעשות זעזוע בעמדת המאמן כי אנחנו בדרך לעונה שבה נישאר בליגה בשיניים. לא רוצים לחזור למה שהיה פה לפני שלוש וארבע שנים", אמר ברטפלד, "לא רואים יכולת טובה רואים קבוצה חלשה שלא נדבר בכלל על משחק ההגנה הכללי שהוא בכלל קטסטרופה. אני חושב שצריך להחזיר את המאמן ירון הוכנבוים. לפניו היינו בתחתית ואיתו היינו על הגל".
אוהד נוסף, שלא ניתן לציין את שמו, שלאורך כל פתיחת העונה היה סבלני ודרש מחבריו ביציע לתת הזדמנות לקבוצה החדשה, שינה את דעתו אחרי המשחק נגד פתח תקוה. "לא הגיוני שאחרי חודשיים של אימוני טרום עונה ועוד 9 מחזורים ככה נראית הקבוצה. היה לנו משחק רע נגד פתח תקוה", אמר באכזבה, "אי אפשר להגיד כל הזמן שעושים ניסויים ובדיקות. קבוצה שהייתה רחוקה 10 שניות מליגת על היא לא שפן הניסויים לקריירה של איתי מרדכי. זהו נגמר".
שלו ברטפלד (צילום: אלבום פרטי)שלו ברטפלד (צילום: אלבום פרטי)
שלו ברטפלד (צילום: אלבום פרטי)
(שלו ברטפלד (צילום: אלבום פרטי))
להפועל נוף הגליל אין כמות אוהדים גדולה, אבל יש לה גרעין איתן שמלווה את הקבוצה כבר שנים בטוב וברע, בחום ובקור ובכל מגרש. הקבוצה צריכה לשמח אותם ולגרום להם ליהנות ולהזדהות איתה. זה לא מה שקורה כרגע העונה.