פורצת דרך: ליאורה אדרי היא האישה הראשונה שתכהן בתפקיד הניהולי הבכיר בעירייה. אדרי החליפה בתפקיד את שלום זוזוט שיצא לגמלאות.
2 צפייה בגלריה
ליאורה אדרי. "אשת מקצוע מהמעלה הראשונה"
ליאורה אדרי. "אשת מקצוע מהמעלה הראשונה"
ליאורה אדרי. "אשת מקצוע מהמעלה הראשונה"
(צילום: שרון צור)

המנכ"לית החדשה היא בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח בהתמחות במנהל ציבורי ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, נשואה לעמי ואם לצח ועופרי. את דרכה ברשות החלה באגף הנוער כמורה חיילת לפני 34 שנים, משם המשיכה לניהול אגף הלמידה ובהמשך השכלת מבוגרים. בשנת 2005 נקראה לדגל ונתבקשה על ידי ראש העיר לשעבר אלי ברדה להקים את המרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים, בין הראשונים בארץ, כשהמטרה המרכזית הייתה להמציא את הגלגל בהבנת עולם הצעירים. שנה לאחר מכן זכה המרכז באות פרויקט פורץ דרך.
תחת ניהולה של אדרי התפתח המרכז לתחומי ליבה רבים העוסקים בחיי הצעירים בפרט ובחיי התושבים בכלל. בשנת 2016 זכתה באות מנהלת מובילה ארצית ובשנת 2022 באות מנהלת מובילה בקידום צעירים בגליל בכלל.
"אני ניגשת לתפקיד מנכ"לית העירייה בכבוד רב ובכובד ראש", אמרה אדרי בהתרגשות, "גודל המשימה והאחריות הגדולה המונחות בידי מנכ"ל הרשות עומדות לנגד עיניי. אני באה מתוך עבודתי רבת השנים בשטח ואני נדרשת ללמידת עומק את הרבדים הרבים, אך אני באה נחושה וממוקדת להצליח, כי העיר מגדל העמק ותושביה היקרים עומדים תמיד לנגד עיניי. אני מודה לראש העיר יקי בן חיים על האמונה בי ובדרכי המקצועית ועל העבודה המשותפת שעוד נעשה יחד למען מגדל העמק יחד עם הצוותים המקצועיים והשותפים הטובים. אני גם מודה לראש העיר לשעבר אלי ברדה, שאיתו צעדתי כברת דרך ארוכה, ולמנכ"ל הרשות היוצא שלום זוזוט שבהרבה מובנים היה עבורי מורה דרך. כדרכי תמיד אודה לבורא עולם ואשא תפילה שימשיך להאיר ולכוון את דרכי המקצועית".

2 צפייה בגלריה
יקי בן חיים
יקי בן חיים
ראש העיר יקי בן חיים
(צילום: גיל נחושתן)
קראו גם:

יקי בן חיים ראש העיר התייחס גם הוא למינוי וסיכם: "אני שמח וגאה למנות אישה ראויה לתפקיד. כמי שניהלה ב-18 שנים האחרונות את המרכז להון אנושי צעירים, אין אמירה גדולה מזאת כראש עיר לומר שהצעירים הם בראש סדר העדיפויות שלי. ליאורה היא אשת מקצוע מהמעלה הראשונה ואני בטוח שהיא תעזור לי להזניק את העיר למעלה".