ענף המלונאות והתיירות מרכין את ראשו על פטירתו של אהרון אמסלם, מחלוצי ענף התיירות בישראל זוכה פרס מפעל חיים של איגוד המלונאות והתיירנות בישראל ויקיר העיר טבריה.
1 צפייה בגלריה
אהרון אמסלם ז"ל
אהרון אמסלם ז"ל
אהרון אמסלם ז"ל
(צילום: ליאור פוזניאק)
בהודעה שנמסרה נכתב כי אמסלם בן ה-92 בלכתו, פעל רבות לעידוד התיירות הנכנסת בישראל בכלל ובטבריה בפרט, הוא הקדיש את חייו לפיתוח ולהצמחת התיירות בעיר טבריה וכפעיל חברתית, כל פועלו הוקדש להאדרת שמה של העיר.
לצד הפעלת בתי מלון ועסקים רבים המייצרים פרנסה רבה למשפחות רבות באזור, הוא קידם את פיתוח התיירות הנכנסת לרבות תיירות צליינים. בנוסף, כחלק מחתירתו התמידית למצוינות, תרם רבות מזמנו והונו בפיתוח ענפי הספורט בעיר טבריה.
קודם לעסקי התיירות, אמסלם עסק בתעשיית הברזל והחקלאות ובשניהם הוא התנסה בהצלחה רבה ביצוא למדינות שונות בחו"ל. אהרון אמסלם היה ידוע כמלח הארץ, איש אשכולות, יחיד במינו, אדיב, אציל נפש, עניו ואוהב בריות", נמסר.

קראו גם:

אמסלם, הותיר אחריו שושלת מפוארת, את אשתו שתיבדל לחיים ארוכות שרה, ילדיו- יעקב, אליעזר, חנה וורד, נכדים ונינים- מורשת מפוארת שתהווה גאווה לדורי דורות.
הלוויה תתקיים הערב, מוצ"ש (היום) בשעה 21:45 בבית העלמין הזורעים בטבריה. המשפחה תשב שבעה החל מיום א' בבית המנוח, רחוב תלתן 1, טבריה.