המתקשרת החיפאית ריקי קיטרו מספרת שחזתה את המלחמה, ועדויות לכך נמצאות בפוסטים שהעלתה זמן קצר לפני ה-7 באוקטובר.
2 צפייה בגלריה
הריסות בכפר עזה. קיטרו בטיקטוק
הריסות בכפר עזה. קיטרו בטיקטוק
הריסות בכפר עזה. קיטרו בטיקטוק
(צילום: דנה קופל, טיקטוק)

ריקי קיטרו שבוע לפני הטבח בדרום
(צילום: מתוך טיקטוק)


קיטרו היא דמות מוכרת בחיפה ומתקשרת כבר 35 שנה. "אני יכולה לדעת מי אתה לפי מבנה אישיות, לדעת מה שקרה בעבר ובעתיד", היא אומרת. הסרטונים שלה בחשבון הטיקטוק מגיעים למאות אלפי צפיות. היא מדברת בישירות אל המצלמה ולא נעזרת בקלפים או עזרים ומפרטת את נבואותיה.
ב- 30.9 שבוע לפני הטבח פרסמה סרטון בו אמרה: "אני כאן כדי להזהיר את כולם, הרבה מאוד אזהרות לגבי תקיפות, ותקיפות של מחבלים ופיגועים בכל רחבי הארץ, ניסיונות לפגוע ביהודים בכל רחבי העולם. אזהרות מסע בכל העולם. בארץ אזהרות להרבה מאוד תאונות קשות, שכחת ילדים, ניסיונות לפגוע בנו מסביב במקומות כמו ירדן, מצרים, לבנון תבער שוב, יש לנו אזהרות לגבי סוריה ואיראן. היו זהירים".
"כל מה שאמרתי קרה. אני מקבלת עשרות טלפונים מאמהות ומאחיות אם שמעתי משהו על החטופים", היא מבהירה, "עוד ביולי אמרתי שהולכים להיות פיגועים בכל העולם, וקיבלתי תגובות זועמות: 'אסור לך להגיד נבואות שחורות'. אומרים לי: 'מי את שתגידי כאלה דברים וגם בזמן מלחמה' אבל הם עוקבים אחריי חודשים ויודעים שאני מזהירה וגם מקשיבים".

2 צפייה בגלריה
מתקשרת ותיקה. קיטרו
מתקשרת ותיקה. קיטרו
מתקשרת ותיקה. קיטרו
(צילום: פרטי)

קראו עוד:

ומה הלאה? קיטרו: "הצפי כרגע שהמלחמה תימשך עד תחילת ינואר ויהיו עליות וירידות. נכון לרגע זה, המשך תקיפות. בצפון אמרתי חד משמעית שיהיו דברים. ננצח את החמאס. הממשלה תיפול, כבר רואים את כל הבלגן, היא לא תמשיך איתנו. וביבי הולך הביתה עם עסקת טיעון.
בנוסף, כל החוקים החדשים שעשתה הממשלה השנה יתבטלו. תקום ממשלה חדשה, בנט יחזור לפוליטיקה ויצטרף ללפיד. ראשי המחאה נגד ההפיכה המשפטית יהפכו להיות יועצים בממשלה".
בסרטון שהקליטה ביום ראשון האחרון אמרה: "הצפון לצערי ייפגע, יהיו טילים כבדים מאוד בתקופה הקרובה בכל הארץ בצפון ובדרום. יהיה ניסיון להבריח או להכניס לכאן בלוני שריפה, מזל"טים, וגם מטוס צה"ל ייפגע. חמאס ימוגר לא לחלוטין, יהרגו את מנהיגיו, ויהיו טילים גם בחיפה".