הפועל עפולה משחקת היום ב'טדי' נגד הפועל קטמון/ירושלים במשחק קריטי עבור הקבוצה בשלב הזה של העונה. הזעזוע בעמדת המאמן לא הביא לשינוי בתוצאות ולכן המשחק היום הוא משחק שבו עפולה חייבת לנצח. היו"ר עמיר נוי הבהיר כי לא יקבל בשלווה הפסד נוסף.
המאמן עידן בר און (צילום: שרון צור)המאמן עידן בר און (צילום: שרון צור)
המאמן עידן בר און (צילום: שרון צור)
(המאמן עידן בר און (צילום: שרון צור))
לקראת המשחק התחזקה הקבוצה בשוער הזר דלה איינוגבה ובקשר יובל טיטלמן. ההרכב שצפוי לפתוח: דלה איינוגבה, אסף אריאלי, נדיר אופק, אימרי זייד, אפיק כהן, נתן בנימין, נתנאל גולדמן, יובל יוסיפוביץ, יובל שאוט, ג'ייק רוזינסקי, ואליאור סיידר.
למעשה מאמן הקבוצה עידן בר און ערך שלושה שינויים בהרכב לעומת ההרכב שפתח במשחק ההפסד להפועל אום אל פחם: דלה איינוגבה במקומו של גל ברזאני, נתן בנימין במקומו של אוהד חזוט וג'ייק רוזינסקי במקומו של גל קעתבי.
ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי. אפס סבלנות (צילום: שרון צור)ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי. אפס סבלנות (צילום: שרון צור)
ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי. אפס סבלנות (צילום: שרון צור)
(ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי. אפס סבלנות (צילום: שרון צור))
המאמן בר און לא הזמין למשחק את שני השחקנים העפולאיים שינהר מורד ואלמוג שנקור שקיבלו השבוע הודעת שחרור. בינתיים השניים ממשיכים להתאמן כרגיל. במקומם הוזמנו לסגל שני שחקני נוער.
עפולה היא הקבוצה היחידה העונה שטרם ניצחה והיא שקועה כרגע בתחתית הטבלה. היו"ר עמיר נוי מצפה שאחרי השינוי שעשה בעמדת המאמן והחיזוק מהשבוע יגיעו תוצאות חיוביות. גם ראש העיר אבי אלקבץ רוצה לראות את הקבוצה כבר עולה על דרך המלך. הרושם שנוצר השבוע מסביב לאנשים שמנהלים את המועדון הוא שאין סבלנות - רוצים לראות תוצאות חיוביות באופן מיידי.
אם הקבוצה תפסיד היום לקטמון היא בהחלט תקלע לסיטואציה קשה מאוד בתחתית, שכן במשחק הבא מחכה לה מכבי פתח תקוה - אחת הקבוצות החזקות העונה בליגה.