קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית על שם דני רוט ז"ל, בן העיר שנפל במלחמת לבנון הראשונה ב-1982 ושיחק בצעירותו בקבוצה, קרובה מאוד לעלייה לליגת העל.
המאמן סמי מיכאלוב (צילום: שרון צור)המאמן סמי מיכאלוב (צילום: שרון צור)
המאמן סמי מיכאלוב (צילום: שרון צור)
(המאמן סמי מיכאלוב (צילום: שרון צור))
השוער דורון מיכאלי (צילום: שרון צור)השוער דורון מיכאלי (צילום: שרון צור)
השוער דורון מיכאלי (צילום: שרון צור)
(השוער דורון מיכאלי (צילום: שרון צור))
הקבוצה המודרכת על ידי המאמן סמי מיכאלוב ניצחה היום את קבוצת הנוער של עירוני טבריה בתוצאה 0:1 משער של הארון שפסו. זה לא היה משחק קל עבור החבורה של מיכאלוב, אך היא גילתה אופי והשיגה את הניצחון. בשורות הקבוצה הצטיינו שחקנים רבים בין היתר השוער דורון מיכאלי, עודד צוקול, הארון שפסו, מוניר חוג'יראת.
נצרת עילית מוליכה את הליגה הלאומית לנוער-צפון עם 53 נקודות. אחרי בטבלה קבוצת הנוער של הפועל חיפה.
אחרי הניצחון ולאור העובדה שהקבוצה קרובה לעלייה לליגת העל, ברך ראש העיר רונן פלוט את הקבוצה על ההצלחה: "אני גאה בהם. הם גדולים. לנצרת עילית יש קבוצת נוער טובה, שחקנים מצוינים וצוות מקצועי יוצא מן הכלל".
ראש העיר רונן פלוט והמנהל המקצועי רועי כהן (צילום: שרון צור)ראש העיר רונן פלוט והמנהל המקצועי רועי כהן (צילום: שרון צור)
ראש העיר רונן פלוט והמנהל המקצועי רועי כהן (צילום: שרון צור)
(ראש העיר רונן פלוט והמנהל המקצועי רועי כהן (צילום: שרון צור))
המנהל המקצועי של המועדון רועי כהן אמר: "קבוצת הנוער מתקרבת בצעדי ענק לעבר ליגת העל והיום היה נצחון חשוב בטבריה. אנו לקראת 3 משחקים אחרונים ואני מאמין בסמי המאמן ובשחקנים המוכשרים שישלימו את המלאכה. זה הזמן להודות לגיל ברעם ולאלי מיכאלי שנותנים ודוחפים את קבוצת הנוער ומעל לכולם הרוח החיה של המועדון - ראש העיר רונן פלוט, שדוחף את כולנו להשגיות ולתארים כפי שהוא עושה כאן בעיר בכל תחום ועל כך מגיע לו שאפו".