בשורה חשובה ללקוחות רכבת העמק: מנכ"ל הרכבת מיכה מייקסנר נעתר לבקשת ראש העיר עפולה אבי אלקבץ ובישר לו שהשירות בקו 'רכבת העמק' יוארך החל מחודש יוני בשעה נוספת. במכתב התשובה לאלקבץ ציין מייקסנר כי "לאור החזרה לשגרה נמצא כי ניתן להיענות לבקשתך ולפיכך הינני שמח לעדכנך כי השירות בקו העמק יוארך בשעה בלילות, החל מעדכון התכנית הבאה הצפוי לתחילת יוני 2021״.
1 צפייה בגלריה
תחנת קו רכבת העמק בעפולה
תחנת קו רכבת העמק בעפולה
תחנת קו רכבת העמק בעפולה
(צילום: דוברות עיריית עפולה)
כיום הרכבת האחרונה מחיפה יוצאת כבר בשעה 21:00 מתחנת חוף הכרמל והארכת שעות הפעילות תקל משמעותית ותאפשר ליותר תושבים לוותר על הרכב הפרטי וליהנות מנסיעה רגועה ונוחה ברכבת בשעות מאוחרות יותר ממקומות התעסוקה וסידורים באזור חיפה ומרכז הארץ.
יש לציין כי החלטה זאת מצטרפת להישג נוסף של אלקבץ שפועל רבות לחיבור קו 'רכבת העמק' לאזור המרכז. לאחרונה הודיעה שרת התחבורה כי החל מחודש ספטמבר הקרוב תפעל רכבת מהירה שתקצר את הנסיעה מעפולה לערי השרון הודות להחלפת רכבת אחת ולא שתי החלפות מסורבלות כפי שקיים כיום.
קראו עוד >>>
בתוך כך מציינים בעיריית עפולה כי בימים אלה מקדם משרד התחבורה יחד עם העירייה ארגון מחדש בקווים הפנימיים, שמטרתה להרחיב ולהנגיש את השירות לשכונות הוותיקות כגון שיכון גאולים ואחרות וכן השכונות החדשות 'לב העמק' ו'עפולה הירוקה', לתגבר תדירות בין מוקדים מרכזיים ולקשר באופן ישיר את אזורי המסחר, כלל מתחמי הקניות ורשתות המזון באופן מהיר גם אל השכונות הוותיקות והשכונות החדשות.
עוד כתבות - חדשות מיינט העמק