בפעם הראשונה רצה בבחירות למועצת כפר תבור רשימה המורכבת מנשים בלבד, רשימת 'לב התבור'.
מימין לשמאל: מירב טל, חנה לוי־אטלי, נחמה טרכמן וסיגל אדרי (צילום: מטה 'לב התבור')מימין לשמאל: מירב טל, חנה לוי־אטלי, נחמה טרכמן וסיגל אדרי (צילום: מטה 'לב התבור')
מימין לשמאל: מירב טל, חנה לוי־אטלי, נחמה טרכמן וסיגל אדרי (צילום: מטה 'לב התבור')
(מימין לשמאל: מירב טל, חנה לוי־אטלי, נחמה טרכמן וסיגל אדרי (צילום: מטה 'לב התבור'))
הרשימה מורכבת מארבע נשים, כשבראשה עומדת חנה לוי־אטלי (55), שגם מתמודדת לראשות המועצה. במקום השני סיגל אדרי (45) נשואה ואם לחמישה, במקום השלישי מירב טל (53) נשואה ואם לשלושה ובמקום הרביעי נחמה טרכמן (65) נשואה ואם לשניים. לוי־אטלי מעידה שלא היה קל לגייס את הנשים לרשימה, אבל כולן נענו וזכו לפרגון מלא מהבעלים שלהן, שלוקחים בחשבון אפשרות שנשותיהם יהיו בקרוב פוליטיקאיות. כל אחת מהארבע מביאה עמה לא רק תחושת שליחות ואכפתיות אמיתית, אלא גם ידע וניסיון בפעילויות קהילתיות וציבוריות.
לדברי לוי־אטלי, לארבע הנשים אג'נדות דומות וחשובות ובראשן החינוך, שלדעתן חייב להתחזק בכפר תבור, ולצדו העצמת נשים, שקיפות בהתנהלות, עסקים קטנים, חיזוק הדור הצעיר וסיוע לחיילים משוחררים שחוזרים ליישוב.
"אני מקווה שהתושבים בכפר תבור ייענו לאתגר הפמיניסטי יוצא הדופן ויעניקו לי את המנדט לעמוד בראש המועצה, ולחברותיי לרשימה את הקולות להיכנס למועצה ולהשפיע בה את השפעתן המבורכת", אמרה לוי־אטלי.