רוח גבית לקמפיין הבחירות של ראש העירייה יצחק מירון: תנועת "יחד" בראשות המשנה לראש העיר, מיכאל ברקן, הודיעה רשמית על המשך התמיכה במירון לראשות העיר. 'יחד' מייצגת את מגזר העולים מחבר העמים.
מדובר בחיבור נוסף שיצר מירון, אחרי שזכה בשבוע שעבר לתמיכת תנועת גש"ר הכוללת את סיעות ש"ס, אגודת ישראל ודגל התורה. "נמשיך להצעיד את עפולה להישגים", אמרו השניים.
מירון וחברי תנועת 'יחד' (צילום: מטה תנופה לעפולה) מירון וחברי תנועת 'יחד' (צילום: מטה תנופה לעפולה)
מירון וחברי תנועת 'יחד' (צילום: מטה תנופה לעפולה)
(מירון וחברי תנועת 'יחד' (צילום: מטה תנופה לעפולה) )
ההכרזה מהווה תמיכה משמעותית למירון מצד התנועה המייצגת כ-20 אחוז מתושבי העיר המהווים משקל אלקטורלי רב. ברקן היה שותפו לדרך של מירון ובמהלך הקדנציה קידמה 'יחד' נושאים רבים לטובת העולים ובהם בתחום התרבות, החינוך הבלתי פורמלי, מתן סיוע אישי לתושבים רבים ועוד.
"שיתוף הפעולה ארוך הטווח בין "תנועת תנופה" לבין תנועת"יחד", מביא תועלת רבה לשתי התנועות", אמר מירון במעמד הכרזת התמיכה, "עפולה התברכה בתרומת העולים מחבר העמים הניכרת כמעט בכל תחום אפשרי בעיר, אם זה בקהילה, בעסקים, וגם בתחום המקצועות החופשיים. התמיכה של יחד בי נותנת לנו רוח גבית להמשיך בתנופת הצמיחה חסרת התקדים שאנחנו מובילים יחד".
המשנה לראש העיר, חבר המועצה מיכאל ברקן: "אני גאה להיות שותף להצלחתו של ראש העיר בהובלת העיר, ואני מאחל לו בהצלחה. אעשה כל שביכולתי שהוא ימשיך להוביל את העיר להצלחות נוספות".