בשורה חדשה לחובבי האופנה בישראל, חברת HOT, הודיעה כי תשיקה ב 17 ליולי את ערוץ האופנה הישראלי fashion.il (ערוץ 42 בשלט).
פרויקט מסלול נבחרת אולסטראס. בקרוב בערוץ האופנה הישראלי. באדיבות HOTפרויקט מסלול נבחרת אולסטראס. בקרוב בערוץ האופנה הישראלי. באדיבות HOT
פרויקט מסלול נבחרת אולסטראס. בקרוב בערוץ האופנה הישראלי. באדיבות HOT
(פרויקט מסלול נבחרת אולסטראס. בקרוב בערוץ האופנה הישראלי. באדיבות HOT)
את הערוץ הייחודי יובילו אושיות אושיות האופנה, מוטי רייף, אנה ארונוב, ריי שבס, מורן סטויצקי ונסטיה ליסנסקי בתוכניות מקור חדשות. לצד אלו, ישודרו גם סדרות רשת כגון "פרויקט מסלול" בעונות שטרם שודרו בישראל, סדרת אופנה חדשה בהובלת אדריאנה לימה, חדשות האופנה מהעולם, חדשות הסלבס ועוד.
מוטי רייף. צילום: תום מרשקמוטי רייף. צילום: תום מרשק
מוטי רייף. צילום: תום מרשק
(מוטי רייף. צילום: תום מרשק)
ממוטי רייף נמסר: "אני נרגש לקחת חלק בפלטפורמה טלויזיונית חדשה, ערוץ האופנה הישראלי, בו נפגוש לראשונה בין היתר גם את הכוכבות הגדולות מדברות, ללא פילטרים, על המורכבויות, הרגישויות והפגיעות של כל אחת מהן, ועל הדרך של כל אחת מהן לעורר השראה ולהוות מודל חיקוי לנשים אחרות. וגם, נראה כי ההשפעות על עולם האופנה מגיעות אלינו שלא רק מתחזיות אופנה משתנות, אלא ממקום עמוק ואינטימי הרבה יותר".
את הערוץ האופנתי ילוו גם פלטפורמות דיגיטליות מעודכנות בכל מה שחם ונכון בעולם האופנה בארץ ובחו"ל. אתר הבית של fashion.il עם ידיעות חדשותיות לצד הצצות וטעימות בלעדיות מאחורי הקלעים של תכניות המקור והרכש, עמוד פייסבוק ואינסטגרם.
הערוץ יתווסף לחבילת הלייף סטייל של אימג'ין מדיה ויהיה פתוח למשך חודש בחינם החל מתאריך ה- 17.7, ערוץ 42 בשלט.