הפועל עפולה תחזור מחר (שני) להתאמן על פי המגבלות שהציב משרד הבריאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. זה צפוי להיות אימון שהמאמן שלומי דורה טרם העביר, אך זה יותר טוב מכלום.
שלומי דורהשלומי דורה
שלומי דורה
(צילום: שרון צור)
אפרת גורן וחנוןאפרת גורן וחנון
אפרת גורן וחנון
(צילום: שרון צור)
מנכ"ל הקבוצה יוסי כהן העביר לשחקנים הוראות מפורשות כיצד יתנהל האימון ואיך: שעת ההגעה לאימון 10:00. העשרה הראשונים שיגיעו יכנסו לחדר ההלבשה ומיד כשסיימו להתלבש הם יצאו ממנו ורק אז שאר השחקנים, שבינתיים ימתינו בחוץ, יכנסו להתלבש בחדר ההלבשה. הקבוצה תחולק מחר לשלוש קבוצות, על פי החלטת המאמן שלומי דורה.
עוד נמסר לשחקנים כי פצועים אשר לא מתאמנים לא יגיעו מחר לאימון, אל חדר הכושר יכנסו שלושה שחקנים בלבד כשהם מחוייבים להישמר ממגע וממרחק של שני מטרים אחר מהשני, בסיום האימון יעמדו לרשות השחקנים מקלחות נוספות של חדר קבוצת הנוער.
יוסי כהןיוסי כהן
יוסי כהן
(צילום: שרון צור)
בעניין טיפול רפואי נמסר כי אפרת גורן וחנון, הספורט-תרפיסטית של הקבוצה, תהיה נוכחת באימון אך תשב ביציע. אם שחקן יצטרך טיפול הוא יקבל, אך לא יהיו מחר טיפולים ועיסויים.
מנהל הקבוצה הדגיש בהוראות ששלח לשחקנים כי היות ועובדי האיצטדיון נמצאים בחל"ת (חופשה ללא תשלום) אין מי שיסדר או ינקה בכל שטח האיצטדיון וחדרי הלבשה ולכן נדרש מהם לשמור על הסדר והניקיון. כמו כן כתב כהן לשחקנים שיש להימנע ממגע אחד בשני בדיוק על פי ההוראות הידועות לכולם.
"ידוע לנו שהמצב לא הכי אידאלי, אך נצטרך שכולם ירתמו ויישמעו להוראות", כתב כהן לשחקנים.
פרסום ראשוני: 20:00 , 15.03.20