הפועל עפולה מאוכזבת מתוצאת התיקו 1:1 נגד הפועל אום אל פחם, שכן היא שיחקה הרבה יותר טוב מהיריבה. המאמן רומו זולו מרוצה משחקניו, אבל ברור לו מאוד כי הוא חייב לחזק את החלק ההתקפי כדי לא לאבד נקודות במשחקים מהסוג הזה, בהם קבוצתו טובה יותר מהיריבה.
דודו ביטוןדודו ביטון
דודו ביטון
(צילום ארכיון: שרון צור)
החלוץ דודו ביטון כבש שער שני ברציפות, ועלה למאזן של ארבעה שערים - מלך שערי הקבוצה. בסך הכל נראה כי ביטון מצא בית חם בעפולה והוא משחק עם המון מחויבות.
עפולה שיחקה נגד אום אל פחם בהרכב חסר: קווין ריינשטיין היה מורחק בגלל צבירת חמישה כרטיסים צהובים, אנטוניו קולינה מתיחה במפשעה, נתנאל גולדמן חולה. אך מי שפתח בהרכב במקומם לא אכזב.
הצטיינו: הקשר המקומי אפיק כהן עם משחק נהדר - שקט עם הכדור, מדויק, מחויב והקשר עילאי טרוסט - שחקן חכם, נמרץ ורוצה מאוד להצליח.
הרכש החדש לוברה צ'יריאק עם מנהל המועדון עמי אסייגהרכש החדש לוברה צ'יריאק עם מנהל המועדון עמי אסייג
הרכש החדש לוברה צ'יריאק עם מנהל המועדון עמי אסייג
(צילום: מועדון הפועל עפולה)
לעפולה יש היום 22 נקודות, בכל העונה שעברה (לא כולל פלייאוף) צברה הקבוצה 23 נקודות. בתוך כך יש לציין כי הקבוצה רחוקה שבע נקודות מהקו האדום.
חשוב לציין שוב ושוב כי המאמן זולו הוא סיפור הצלחה. השינוי החיובי שהביא הוא משמעותי מאוד הן ביכולת ובעיקר בצבירת הנקודות. מאמן ראוי לליגה הלאומית נולד בעפולה.
אפיק כהןאפיק כהן
אפיק כהן
(צילום ארכיון: שרון צור)
הרכש החדש לוברה צ'יריאק נחת לפנות בוקר בארץ ובשדה התעופה קיבלו אותו מנהל המועדון עמי אסייג. השחקן אמר לאחר הנחיתה: "אני שמח להצטרף לקבוצה. שמעתי רק דברים טובים ואני מחכה כבר להכיר את החברים החדשים". השחקן יצטרף לאימוני הקבוצה ביום ראשון.
עוד כתבות - ספורט מיינט העמק