הפועל נוף הגליל ממשיכה את המסע המופלא שלה. היום (שישי) היא השיגה את ניצחונה התשיעי העונה במשחק חוץ בתוצאה 0:2 על בית"ר תל אביב/בת ים. כבשו: מתאוס לימה ומתן פלג.
מתיאוס לימהמתיאוס לימה
מתאוס לימה
(צילום: שרון צור)
נוף הגליל פתחה בהרכב הבא: שגיא מלול, מתן פלג, דיויד אקואה, יבגני ברקמן, פדרו פטארצי, אלי בלילתי, מחמוד ג'אבר, רועי שוקרני, גיא דיין, מתאוס לימה ווהיב חביבאללה. בדקה ה-25 עודד צוקול החליף את גיא דיין שנפצע. עוד שותפו ירין חתוקאי ולהב דהן.
זה היה משחק טוב של נוף הגליל, שהיכולת והאיכות שהציגה הצדיקו היטב את מקומה בטבלה. המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן הכינו מצוין את את השחקנים ליריבה, למעשה כמו שקורה לפני כל משחק.
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאןהמאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
(צילום: שרון צור)
היות וזה היה משחק טוב מאוד של הקבוצה מספר שחקנים בלטו במיוחד והצטיינו- המגן הימני מתן פלג שגם כבש שער, המגן השמאלי אלי בלילתי שבישל שער מדהים לפלג, הבלמים יבגני ברקמן ופדרו פטארצי.
אחרי 16 משחקים נוף הגליל ביססה את מעמדה במקום הראשון עם 32 נקודות והיא גם פתחה פער של שש נקודות מהמקום השלישי. בעת הזו של העונה נוף הגליל נראית כקבוצה הבשלה ביותר לעלות בתום העונה לליגת העל - היא יציבה, התקפית מאוד, מחוברת ושמחה.
מתן פלגמתן פלג
מתן פלג
(צילום: שרון צור)
יבגני ברקמןיבגני ברקמן
יבגני ברקמן
(צילום: שרון צור)
המנהל המקצועי של הקבוצה רועי כהן מרוצה מאוד: "זה היה משחק טוב שלנו נגד קבוצה איכותית. ראו שהיתה הכנה מצוינת של ירון והצוות לקראת המשחק. פנינו כבר למשחק הבא, שיתקיים ביום שלישי נגד הפועל עפולה".
היו"ר רוני ליקוורניקהיו"ר רוני ליקוורניק
היו"ר רוני ליקוורניק
(צילום: שרון צור)
השבוע החל להתאמן בקבוצה הקשר איתן וולבלום, שמועמד להצטרף. אין ספק שאם הקבוצה רוצה ללכת עד הסוף במרוץ לליגת העל היא חייבת להתחזק. היו"ר רוני ליקוורניק מבהיר: "רצים לעלייה? זה תלוי בחיזוק. רוצים את איתן וולבלום ועוד חלוץ".