בהפועל עפולה טרם נרגעו מהניצחון המשמעותי על הפועל נוף הגליל בתוצאה 2:3, שהפיח תקווה גדולה שאפשר להישאר העונה בליגה, למרות כל מה שהקבוצה עברה העונה.
ערן לוי. הציג משחק גדול (צילום: שרון צור)ערן לוי. הציג משחק גדול (צילום: שרון צור)
ערן לוי. הציג משחק גדול (צילום: שרון צור)
(ערן לוי. הציג משחק גדול (צילום: שרון צור))
מי שמקבל את מרב המחמאות ב-24 השעות האחרונות הוא קשרה הבכיר של הקבוצה ערן לוי, שהציג משחק מצוין נגד נוף הגליל עם שער ומעורבות בכל השערים שהקבוצה כבשה. לוי הציג את האיכויות שלו ובכמות נדיבה וקיבל בצדק המון מחמאות גם מאוהדי עפולה שקראו בשמו שוב ושוב.
"היכולת של ערן לוי לא מפתיעה אותנו", אמרו הערב (שבת) בקבוצה לאתר 'מיינט העמק', "מהרגע הראשון שהוא הגיע העוצמות שלו הורגשו. מה שיש לו ברגליים יש לשחקנים בודדים בליגת העל, הוא כוכב כדורגל. בפן החברתי, הוא מהר מאוד לקח את תפקיד המנהיג וראינו אתמול בסיום איך השחקנים שמחים בשבילו".
חלוץ הקבוצה יובל שאוט, שנפצע לפני יותר מחודש וחצי והשבוע צפוי לחזור לאימונים, מחמיא לחברו לקבוצה: "ערן לוי גדול על הליגה הלאומית. אני מקווה ומאמין שביחד איתו אנחנו נעשה את מה שאף אחד לא האמין. ערן עשה משחק גדול נגד נוף הגליל".
לוי חוגג עם חבריו (צילום: שרון צור)לוי חוגג עם חבריו (צילום: שרון צור)
לוי חוגג עם חבריו (צילום: שרון צור)
(לוי חוגג עם חבריו (צילום: שרון צור))
שאוט גם התייחס לניצחון ולמצב בתחתית: "משחק לא גדול שלנו, אבל עם המון הקרבה ולב. זה מה שצריך כרגע. בסיטואציה שאנחנו נמצאים בה לא משנה הדרך, צריך להביא נקודות. כל השבוע האחרון ראינו חבורה של גברים שנתנו כל מה שיש להם. אושר גדול. אבל צריך לזכור שאנחנו עדין מתחת לקו האדום. אני בטוח ששלומי יכין אותנו כמו שצריך למשחק הבא וידע להוריד אותנו מהר לקרקע".