חבר מועצת העיר עפולה איתי כהן בודק בימים אלה אפשרות לקיים משחק חגיגי במהלך חול המועד פסח בין קבוצת הפועל עפולה מהליגה הלאומית לקבוצת וותיקי עפולה. המשחק יתקיים בתיאום עם אגף הספורט ברשת 'שחקים'.
היוזמה הספורטיבית של כהן באה במטרה ליצור עניין סביב שתי הקבוצות ולחבר בין קהילות בעיר. כהן שוחח על כך עם מנכ"ל הקבוצה הבוגרת יוסי כהן ובקרוב תתקיים פגישה במטרה לדאוג לקיום המשחק.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
אין ספק שזה יכול להיות משחק בן דורי מסקרן מאוד עם הרבה פיקנטריה. מצד אחד ערן לוי ומהצד השני כפרי אזולאי. מצד אחד גיזי דורבור ומהצד השני עמי אזולאי - גדול כדורגלני עפולה בכל הזמנים. וכמובן אפיק כהן נגד אביו אלירן. כידוע, הקבוצה הבוגרת של עפולה נמצאת במקום האחרון בליגה הלאומית ואילו קבוצת וותיקי עפולה נובילה את הליגה שלה עם 100 אחוזי הצלחה.
כפרי אזולאי. מעל הליגה (צילום: שרון צור)כפרי אזולאי. מעל הליגה (צילום: שרון צור)
כפרי אזולאי. מעל הליגה (צילום: שרון צור)
(כפרי אזולאי. מעל הליגה (צילום: שרון צור))
"אני שמח שמנכ"ל הקבוצה הבוגרת יוסי כהן ומנהל קבוצת הוותיקים אלירן כהן מביעים עניין רב בקיום המשחק", אמר חבר מועצת העיר איתי כהן, "הספורט הוא נדבך חשוב בעיר, שזוכה לתמיכה גדולה מצד ראש העיר אבי אלקבץ. אני מקווה שעד פסח הקבוצה הבוגרת תעלה על דרך המלך ותישאר בליגה הלאומית. המטרה במשחק הזה היא בין היתר להעביר מסר לשחקני הבית של העיר שגם אחרי שיפרשו יש להם מקום חם להמשיך לשחק בו".