הפועל עפולה, שנמצאת במקום האחרון בטבלת הליגה הלאומית, מתכוננת בדריכות גדולה לצד אופטימיות לקראת משחק החוץ ביום שישי נגד מ.ס. כפר קאסם סוהיב. בעפולה קיים לחץ גדול, שכן הקבוצה עדיין לא ניצחה העונה והיא מגיעה למשחק אחרי חמישה הפסדים רצופים, שלושה מהם תחת המאמן עידן בר און.
המאמן עידן בר און (צילום: שרון צור)המאמן עידן בר און (צילום: שרון צור)
המאמן עידן בר און (צילום: שרון צור)
(המאמן עידן בר און (צילום: שרון צור))
המצב של עפולה קשה מאוד מקצועית והיא כרגע מסומנת כמועמדת לרדת לליגה א'. אך יחד עם זאת צריך לציין כי הכל יכול להשתנות דרמטית אם הקבוצה תצליח לייצר עכשיו רצף של שלושה ניצחונות. בקבוצה סימנו כמטרה להשיג בשלושת המשחקים הקרובים - כפר קאסם, עכו ונוף הגליל - שבע נקודות.
שחקנים בקבוצה סיפרו היום לאתר 'מיינט העמק' כי מאז שהמאמן עידן בר און הגיע לקבוצה נושבת רוח אחרת של אופטימיות ותקווה. שחקנים מבינים כי זו הולכת להיות עונה של התמודדות בחלק התחתון, אבל משוכנעים כי כבר השבוע צריך לצאת לדרך חדשה לאור השיפור ביכולת.
"מאז שעידן בא יש השתפרות גדולה בקבוצה. יש שינוי חיובי", אמר היום אחד משחקני הקבוצה והוסיף: "רק צריכים להביא עכשיו תוצאות. חייבים להתחיל לאגור נקודות".
ירדן כהן (צילום ארכיון: שרון צור)ירדן כהן (צילום ארכיון: שרון צור)
ירדן כהן (צילום ארכיון: שרון צור)
(ירדן כהן (צילום ארכיון: שרון צור))
שחקן אחר ציין: "עידן בר און הוא אחלה גבר ואחלה בנאדם. השחקנים התחברו אליו ולדעתי כולם אוהבים אותו. יש אווירה טובה באימונים, קצב טוב ולמרות מצבנו בטבלה כיף לבוא לאימונים. המצב הרבה יותר טוב ממה שהיה בתחילת העונה".
היריבה בשישי, כפר קאסם, נמצאת במומנטום טוב והיא מגיעה למשחק אחרי ניצחון מזהיר על בני לוד בתוצאה 1:5. אחד משחקניה הבולטים של כפר קאסם הקשר, ירדן כהן, אמר לקראת המפגש עם עפולה: "הליגה הלאומית זו ליגה של מומנטומים וכרגע אנחנו במומנטום טוב יותר מעפולה. יש לעפולה שחקנים איכותיים ומאמן מצוין. מאחל להם שיתחיל להם מומנטום חיובי רק אחרי המשחק נגדנו".
אלמוג שנקור (צילום: רוני שחר)אלמוג שנקור (צילום: רוני שחר)
אלמוג שנקור (צילום: רוני שחר)
(אלמוג שנקור (צילום: רוני שחר))
קשר הקבוצה אלמוג שנקור החליט בשלב הזה להישאר בקבוצה ולא לעזוב, למרות שקיבל הודעת שחרור. שנקור מתאמן חצי אימון עם כל הקבוצה - כושר - ובחצי השני של האימון הוא מתאמן לבד בצידי המגרש עם מאמן הכושר שרון כץ. בסביבתו של השחקן אמרו היום כי הוא לא מתכוון להישבר מאחר הוא מאמין ביכולת שלו להשתלב ולשחק.