הפועל נוף הגליל השיג היום אחר הצהריים ניצחון שני ברציפות בתוצאה 1:2 על הפועל רמת גן. לנוף הגליל כבשו החלוץ יובל אבידור והבלם ליעד אלמליח.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
נוף הגליל פתחה את המשחק בהרכב הבא: שגיא מלול, אופק פישלר, ליעד אלמליח, אייל מלול, קובי מור, עודד אלקיים, ים כהן, פדרו פטארצי, רועי שוקרני, גיא דיין ויובל אבידור. המאמן איתי מרדכי בחר לשחק הפעם בשיטה 2-3-5, עם שלושה בלמים. הבלמים היו אופק פישלר, ליעד אלמליח וקובי מור.
נוף הגליל שיחקה היום הרבה יותר טוב מהמשחק החלש שהציגה נגד סכנין ובמשחקים הקודמים. מי שעשה את ההבדל היה הקשר גיא דיין, שהזכיר את דיין מהשנתיים הקודמות. מרבית האיכויות של דיין באו לידי ביטוי וזה השפיע מיידית על המשחק ההתקפי של הקבוצה שהיה היום הרבה יותר קליל, מדויק, משוחרר. דבר שעזר לקבוצה לייצר הרבה הזדמניות לכבוש שערים. דיין בישל את שער הניצחון לליעד אלמליח.
אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)
אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)
(אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור))
בהגנה היה זה הבלם אופק פישלר בעוד משחק טוב ונקי מטעויות - שיחק אגרסיבי, חכם, ראשון לכל כדור ונחוש.
ראויים לציון: הקשר רועי שוקרני, שלמרות שנעלם מדי פעם להרבה דקות, נלחם, חילץ הרבה כדורים והיה מסוכן ליד רחבת היריבה. גם השוער שגיא מלול ראוי לחיזוק חיובי. בתוצאה 0:1 הוא ניצח בעימות של אחד על אחד מול שחקן של רמת גן והדף כדור קשה. מלול, בן טיפוחיו של המנכ"ל גיל ברעם, מוכיח את עצמו. וכמובן הקשר אחורי הברזילאי פדרו פטארצי.
אוהדי הקבוצה שרים לשחקנים (צילום: אתר מיינט העמק)אוהדי הקבוצה שרים לשחקנים (צילום: אתר מיינט העמק)
אוהדי הקבוצה שרים לשחקנים (צילום: אתר מיינט העמק)
(אוהדי הקבוצה שרים לשחקנים (צילום: אתר מיינט העמק))
נוף הגליל כבר עם שבע נקודות והיא מתחילה להתאושש מפתיחת העונה הגרועה. גם היכולת היום היתה הרבה יותר טובה לעומת ששת המשחקים הראשונים של העונה.
יש לציין כי משחק שני ברציפות שהחלוץ הצעיר עידן גולן לא שותף. גולן מאוכזב מאוד מהמעמד שלו בתקופה האחרונה, שכן לפני שהגיע לקבוצה הובטח לו כי יקבל הרבה דקות. נכון לעכשיו לא נראה שהמאמן איתי מרדכי מתכוון לתת לו קרדיט ועל פניו נראה כי הוא מעדיף, לכאורה, את השחקנים הצעירים שהגיעו ממכבי חיפה.