הפועל עפולה מארחת הערב בשעה 19:00 את עירוני רמת השרון במסגרת המחזור הרביעי של הליגה הלאומית. עפולה עדיין לא ניצחה העונה ובמאזנה רק שתי נקודות. מנגד, רמתהשרון היא קבוצה טובה שרוצה להשיג הערב ניצחון שני העונה. בשורותיה משחק החלוץ הבכיר שמעון אבוחצירא. כמו כן חוזר למגרש בעפולה המגן השמאלי חיים איזרין, שעזב את הקבוצה רק לפני שבועיים.
המאמן פליקס נעים (צילום: שרון צור)המאמן פליקס נעים (צילום: שרון צור)
המאמן פליקס נעים (צילום: שרון צור)
(המאמן פליקס נעים (צילום: שרון צור))
מהסגל ייעדר הקשר הבכיר אדריאן רוצ'ט שעוזב להפועל כפר סבא. עסקת שיחרורו טרם נחתמה. רוצ'ט לא התאמן עם הקבוצה רוב השבוע. במקומו בקישור ישחק הקשר אפיק כהן. סיכויים גבוהים שגל קעטבי ייפתח בהרכב.
בתוך כך, עבור הקשר האחורי אוהד חזוט מדובר הערב במפגש פיקנטי, שכן בחצי העונה שעברה הוא שיחק ברמת השרון.
האווירה בעפולה לפני המשחק לא מזהירה במיוחד לאור פתיחת העונה המאכזבת, הסגל שנחלש והחששות להסתבך בתחתית. המשחק הערב נגד רמת השרון הוא משחק מפתח בשלב הזה של פתיחת העונה. בהנהלה יתקשו לעכל הפסד ביתי או אפילו תוצאת תיקו.
בתוך כך, בסביבת ראש העיר אבי אלקבץ נאמר בימים האחרונים כי עד סיום חלון העברות ביום רביעי הרקוב הקבוצה צפויה להתחזק. "אבי לא ייתן לקבוצה להתבזות. הוא ידאג לחזק אותה עכשיו או לכל המאוחר בינואר", אמרו. כידוע, ראש העיר אלקבץ היה זה שפתר לאחרונה את הבעיות מול הרשות לבקרת תקציבים.