שוער הפועל נצרת עילית בשנתיים האחרונות אבי אבגי הוכיח בעונה שחלפה כי הוא אחד השוערים הטובים בליגה הלאומית. והאמת, שיש כאלה הטוענים כי הוא השוער הטוב בליגה השנייה.
אבי אבגי. הצעות מפתות מחוץ לכדורגל (צילום: שרון צור)אבי אבגי. הצעות מפתות מחוץ לכדורגל (צילום: שרון צור)
אבי אבגי. הצעות מפתות מחוץ לכדורגל (צילום: שרון צור)
(אבי אבגי. הצעות מפתות מחוץ לכדורגל (צילום: שרון צור))
אבגי אכן הוכיח שבגיל 40 הוא עדיין שוער יציב, שקשה מאוד להכניע אותו. האִינְסְטִינְקְטִים עדיין כמו שהיו לו בגיל 18 ובעימותים של אחד על אחד הוא עדיין אחד הטובים בארץ.
בימים האחרונים הרהורי פרישה חלפו בראשו, אבל בסוף השבוע האחרון הוא קיבל החלטה: להמשיך לשחק. "אם היינו עולים ליגה הייתי פורש. בגלל שלא עלינו ליגה אני רוצה להמשיך לשחק", אמר אבגי, "יש לי כמה הצעות, אבל אני מעדיף להישאר בנצרת עילית. זה הבית שלי. נכון שהנסיעות קשות לי, אבל אם כבר לסיים את הקריירה אז עדיף בבית. אפילו קיבלתי הצעות מליגה א', אבל זה לא הכיוון שלי כרגע. נראה מה יקרה".
זו העונה הבאה תהיה האחרונה בקריירה?
"אני לא יודע אם זו תהיה העונה האחרונה".
מדגדג לך לפרוש?
"יש לי הרבה הצעות לעשות דברים אחרים בחיים. אני הרבה שנים בהנהלת ארגון השחקנים. חשוב לי לקדם את מעמד השחקן בארץ. קיבלתי הצעות רבות, אבל אני דוחה את כולן כרגע. יש לי עוד מה לתרום במגרש".
איך אתה מסכם את העונה?
"מבחינה אישית אני מרוצה ממה שעשיתי. מבחינה קבוצתית הציפיות בתחילת העונה היו להגיע לפלייאוף העליון. באמצע העונה התחלפו הציפיות. צר לי שלא עמדנו בהם. היתה עונה טובה. עד הפלייאוף הצגנו משחקים מדהימים. סיימנו את העונה עם טעם מר ועם הרגשה קשה, אבל אדם חכם בונה את עצמו מכל כישלון. מהעונה הזו המועדון רק הרוויח".
איפה הפסדתם את העלייה?
"בשני המשחקים הראשונים בפלייאוף העליון. הם אלו שהכריעו את התוצאה הסופית. לא היינו צריכים להפסיד לכפר סבא וקטמון. אם לא היינו מפסידים להן היום היינו במקום אחר".