עירוני הפועל עפולה הגיעה הערב לסיכום עם מאמנה בעונה שעברה ניר קפלן על הארכת החוזה בעונה נוספת עם אופציה לעונה שלישית. אין ספק שהנהלת הקבוצה קיבלה החלטה נכונה ביותר. קפלן החזיר לעפולה את כוח ההרתעה במגרשה הביתי וכמובן לצמרת הליגה. יחד עם זאת, הוא התגלה כאיש מערכת מצוין, מחויב, לויאלי, איכפתי וקשוב שגם מבין את צרכי המועדון ואת אילוציו.
ניר קפלן (צילום: שרון צור)ניר קפלן (צילום: שרון צור)
ניר קפלן (צילום: שרון צור)
(ניר קפלן (צילום: שרון צור))
מהמועדון נמסר הערב כי הנהלת הקבוצה שהתכנסה החליטה פה אחד על המשך ההתקשרות עם קפלן שהחזיר את הקבוצה לחלק העליון של הטבלה בעונה החולפת. עוד החליטה הנהלת הקבוצה כי בעונה הקרובה תעמיד לרשותו של המאמן תקציב להיות חלק מהמאבק על העלייה לליגת העל.
עוד נמסר מהמועדון כי בקבוצה ינסו לשמור על בסיס השחקנים ששיחקו בקבוצה העונה ולחזק אותו על מנת להתמודד כאמור על העלייה לליגת העל. יו"ר הקבוצה יוסי מלכה ציין לאחר הסיכום עם קפלן כי הוא וחבריו להנהלה היו מרוצים בסוף העונה מתפקודו של קפלן והביע תקווה שההמשכיות והכלים שההנהלה תיתן למאמן בעונה הבאה, יובילו את הקבוצה במעלה הטבלה למאבק על העלייה לליגת העל.
"מלכה ביקש להודות לראש העיר אבי אלקבץ ולממלא מקומו חביב פרץ על הבעת האמון במערכת ועל התקציב לעונה הבאה", מסר המועדון בהודעה שהוציא לתקשורת, "מלכה ציין כי הנהלת הקבוצה תמשיך לגייס כספים גם בעונה הבאה נוסף על תקציב העירייה כדי להיות חלק ממאבק העלייה לליגת העל".
ניר קפלן מאמן הקבוצה היה שמח מאוד לאחר שהגיע לסיכום עם הקבוצה. קפלן אמר כי הוא שמח להישאר במועדון ולהמשיך לשתף פעולה עם הנהלת המועדון והצוות בראשות יוסי מלכה גם בשנים הקרובות. קפלן הוסיף כי המועדון המסודר ובהתנהלות הנכונה הוא מאמין שיצליח לבנות סגל איכותי מבחינה אנושית ומקצועית שיוביל את הקבוצה קדימה.