הפועל נצרת עילית בהכנות שיא ובדריכות גדולה לקראת המשחק ביום שני נגד נס ציונה. ב'גרין' רואים במשחק הזה כמשחק הגורלי והמכריע ביותר של הקבוצה העונה.
ים כהן (צילום: שרון צור)ים כהן (צילום: שרון צור)
ים כהן (צילום: שרון צור)
(ים כהן (צילום: שרון צור))
מוליכת הליגה הלאומית פתחה את הפלייאוף העליון עם שני הפסדי בית, להפועל כפר סבא ולהפועל קטמון/ירושלים, שהובילו לכך שהפער היום בינה לבין המקום השלישי הוא רק שתי נקודות. לפיכך, נצרת עילית חייבת לנצח את נס ציונה כדי לשמור על המקום הראשון ולהמשיך להיות תלויה רק בעצמה במאבק על העלייה.
לסגל הקבוצה חוזרים שני הקשרים, ים כהן ופדרו פטראצי, שהיו מורחקים נגד הפועל קטמון/ירושלים. השניים היו חסרים מאוד בקישור ולפיכך הם יפתחו בהרכב נגד נס ציונה. החלוץ יובל שאוט, שהציג יכולת טובה במחצית הראשונה של המשחק נגד קטמון, גם כן צפוי לפתוח בהרכב.
פדרו פטראצי (צילום: שרון צור)פדרו פטראצי (צילום: שרון צור)
פדרו פטראצי (צילום: שרון צור)
(פדרו פטראצי (צילום: שרון צור))
יובל אבידור (צילום: שרון צור)יובל אבידור (צילום: שרון צור)
יובל אבידור (צילום: שרון צור)
(יובל אבידור (צילום: שרון צור))
לעומת זאת, בקבוצה מודאגים מהפציעה של החלוץ יובל אבידור ועדיין לא ברור אם יהיה כשיר למשחק נגד נס ציונה. כמו כן מקווים שהמגן הימני עופר ורטה יהיה כשיר ב-100 אחוז למשחק.
אתמול (רביעי) והיום קיימה הקבוצה אימונים באווירה טובה, כשהצוות המקצועי משדר עסקים כרגיל ומנסה לנטרל את הלחץ העצום שקיים לאור הפתיחה המאכזבת של הפלייאוף העליון. גם ההנהלה מצדה עושה מאמץ להנמיך את מפלס הלחץ ואתמול נערכה ארוחה קבוצתית. גם היום שחקנים בקבוצה העידו כי הציפיות הגדולות יצרו מתח ולחץ גדול בחדר ההלבשה. לכן, מעבר להכנה המקצועית למשחק על הצוות המקצועי לדאוג להכנה מנטלית מצוינת.