מנכ"ל הפועל נצרת עילית גיל ברעם והמנהל המקצועי של המועדון רועי כהן יקיימו בקרוב פגישה ראשונה עם מאמן הקבוצה ירון הוכנבים כדי לסכם על הארכת ההתקשרות עימו. זאת לאחר שנודע כי הוכנבוים לא יקבל את אימון הנבחרת הצעירה.
במועדון מעריכים מאוד את הוכנבוים ואת פועלו למען הצלחת הקבוצה הבוגרת. ב'גרין' גם הבהירו כי אין שום סיבה שהצוות הקיים לא ימשיך.
"יש לנו הסכמה שבעל פה עם ירון שהוא ממשיך. לא רואה סיבה שיהיה מישהו אחר בעונה הבאה", אמר המנכ"ל גיל ברעם, "כולם עובדים באהבה, כולם נהנים ויש לנו הסכמה על הדרך והחשיבה. מה שחשוב כרגע להישאר מפוקסים על מטרות העונה זו".
המנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם. עונת שיאהמנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם. עונת שיא
המנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם. עונת שיא
(המנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם. עונת שיא)
המנהל המקצועי רועי כהן הוסיף: "בתחילת אפריל אני וגיל נשב על הבניה לעונה הבאה בין היתר תקציבים, שחקנים, מחלקת נוער, תכניות עבודה לטווח הקצר והרחוק יותר. תכניות שכמובן נציג לראש העיר רונן פלוט שהוא מתווה את הדרך בעיר ובהצלחה גדולה. לעניין המאמן בנצרת עילית יש לנו את המאמן הכי טוב בליגה - ירון הוכנבוים, שעושה עבודתו נאמנה. לא רואה סיבה שהחתונה הזו לא תימשך כשכולם רוצים בה, אבל כל דבר בזמנו. כרגע הראש במרמורק ובהמשך המאבק של הקבוצה על כרטיס העלייה לליגת העל".
הפועל נצרת עילית מארחת היום בשעה 19:00 את הפועל מרמורק. ניצחון יגדיל את הפער של הקבוצה מהמקום השלישי לשמונה או תשע נקודות. "משחק מפתח. ניצחון יעשה את הדרך לליגת העל יותר נעימה ובלי לחץ. הכל לטובתנו צריך לקחת את זה", אמר המנכ"ל ברעם.
ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)
ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)
(ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור))
על איבוד הנקודות של היריבות בצמרת אמר ברעם: "אני חושב ששאר הקבוצות נמצאות בלחץ גדול. הן התחילו את העונה בהצהרות על עלייה וזה יצר אצלן לחץ. אנחנ ולא היינו במשחק הזה בתחילת העונה. מה גם שנעשית בקבוצה עבודה מנטליות טובה מאוד".