מסע הקסם של הפועל נצרת עילית לליגת העל נמשך. היום, שישי, אחר הצהריים ניצחה הקבוצה במגרש בעפולה את הפועל איכסל בתוצאה 0:1. את השער כבש הקשר גיא דיין לאחר בעיטת עונשין מושלמת מ-11 מטר.
ירון הוכנבוים. סיבה לחגוג (צילומים: שרון צור)ירון הוכנבוים. סיבה לחגוג (צילומים: שרון צור)
ירון הוכנבוים. סיבה לחגוג (צילומים: שרון צור)
(ירון הוכנבוים. סיבה לחגוג (צילומים: שרון צור))
בעקבות הניצחון העפילה הקבוצה של 'הטריו' - גיל ברעם, רועי כהן וירון הוכנבוים - למקום השני הטבלה. זה היה המשחק החמישי ברציפות שהקבוצה לא הפסידה. למעשה היא צברה בתקופה הזו 11 נקודות.
נצרת עילית לא הציגה משחק טוב נגד איכסל, בעיקר מבחינה התקפית. במחצית השניה הקבוצה נחלשה והיא הזמינה הרבה מאוד התקפות יזומות של היריבה. בעקבות איך שהמשחק התפתח נצרת עילית כמעט ולא הציגה משחק התקפי. גם היציאות להתקפטת מתפרצות לא היו מדויקות.
אופק פישלר. משחק מדיוקאופק פישלר. משחק מדיוק
אופק פישלר. משחק מדיוק
(אופק פישלר. משחק מדיוק)
אלון נצר. שלט בכדורי גובהאלון נצר. שלט בכדורי גובה
אלון נצר. שלט בכדורי גובה
(אלון נצר. שלט בכדורי גובה)
פדרו. לוחם אמיתיפדרו. לוחם אמיתי
פדרו. לוחם אמיתי
(פדרו. לוחם אמיתי)
בנצרת עילית בלטו והצטיינו שחקני ההגנה: הבלם אופק פישלר עם משחק שקט ומלא ביטחון, דיוק, חוכמה ואגרסיביות; הבלם אלון נצר עם סגירה נכונה ושליטה בכדורי גובה וכמובן הקשר האחורי הברזילאי פדרו שהיה בכל מקום במגרש ונלחם ללא פשרות. משחק טוב היה גם לשוער אבי אבגי שהיה מפוקס וערני לכל מהלך מסוכן.
כאמור ההתקפה לא עבדה טוב במשחק הזה בעיקר בגלל משחק בינוני של הקשרים גיא דיין ואוהד רבינוביץ. גם משחק האגפים לא בא לידי ביטוי. החלוץ חוליו סזאר נלחם, רוצה ומשתדל אך הוא בודד בהתקפה. אחרי המשחק אמר שחקן בכיר: "כשיונתן לוי יחזור נהיה קבוצה חזקה יותר. חלוץ כמו יהונתן חסר לנו עכשיו מאוד כדי להכריע את המשחקים מוקדם ולא להגרר למותחן כמו זה שהיה נגד איכסל".
היו"ר רוני ליקוורניק והמנכ"ל גיל ברעם. עוד משחק בית בעפולה?היו"ר רוני ליקוורניק והמנכ"ל גיל ברעם. עוד משחק בית בעפולה?
היו"ר רוני ליקוורניק והמנכ"ל גיל ברעם. עוד משחק בית בעפולה?
(היו"ר רוני ליקוורניק והמנכ"ל גיל ברעם. עוד משחק בית בעפולה?)
הוכנבוים ועוזרו שרון כץ. שילוב מנצחהוכנבוים ועוזרו שרון כץ. שילוב מנצח
הוכנבוים ועוזרו שרון כץ. שילוב מנצח
(הוכנבוים ועוזרו שרון כץ. שילוב מנצח)
למרות שזה לא היה משחק טוב 'הטריו' יכול להיות מרוצה מעוד שלוש נקודות ומכך שהקבוצה ממשיכה להיות אחת הקבוצות המובילות בלאומית. בשלישי הבא יפתח חלון העברות. הקשר ים כהן כבר הצטרף והשאלה הגדולה היא מי עוד יגיע?.
בשישי הבא, ככל הנראה גם כן באצטדיון 'הסוכריה' בעפולה, תארח נצרת עילית בדרבי הגדול את מכבי אחי נצרת. הקשר ים כהן צפוי לערוך את הופעת הבכורה שלו בדרבי.