הפועל נצרת עילית סיימה היום, שישי 14.12, את משחקה הביתי נגד הפועל קטמון/ירושלים בתוצאת תיקו 1:1. למעשה, נצרת עילית איבדה שתי נקודות יקרות במאבק על אחד משני המקומות הראשונים בטבלה. זה היה משחק מאכזב מבחינת יכולת וכמובן מבחינת הפוטנציאל של הקבוצה, אך בקבוצה בסך הכל מרוצים. "תוצאת תיקו במשחק לא טוב זו תוצאה טובה", נאמר על ידי שחקן בכיר בסיום המשחק.
אלי בלילתי (צילומים: שרון צור)אלי בלילתי (צילומים: שרון צור)
אלי בלילתי (צילומים: שרון צור)
(אלי בלילתי (צילומים: שרון צור))
ואכן, זה לא היה משחק טוב של נצרת עילית. אמנם הפתיחה היתה שייכת לה והיא עלתה ליתרון 0:1 משער של גיא דיין (פנדל), אך טעות בהגנה הובילה מהר מאוד לשער שיוויון של קטמון. למעשה ב-20 הדקות הראשונות של המשחק ההגנה של נצרת עילית היתה לא מספיק מאורגנת, מבולבלת וקיבלה החלטות שגויות.
לאחר שער השיוויון של קטמון (שער נוסף שלה נפסל בטענת נבדל) המשחק הלך ודעך. למעשה, בכל המחצית השנייה אף אחת מהקבוצות לא הצליחה להגיע למצב של הבקעת שער. עבור האוהדים זה היה משחק מאכזב מאוד.
אבי אבגי. מאוכזבאבי אבגי. מאוכזב
אבי אבגי. מאוכזב
(אבי אבגי. מאוכזב)
גיא דיין. עלה לשחק פצועגיא דיין. עלה לשחק פצוע
גיא דיין. עלה לשחק פצוע
(גיא דיין. עלה לשחק פצוע)
אחמד קסום. לא הופעל מספיקאחמד קסום. לא הופעל מספיק
אחמד קסום. לא הופעל מספיק
(אחמד קסום. לא הופעל מספיק)
נצרת עילית סבלה ממשחק בו היא לא הצליחה להחזיק בכדור ולשלוט בקצב המשחק ובעיקר ליזום התקפות בצורה מסודרת. בעיקר בגלל חסרונו של הקשר האחורי הברזילאי פדרו שהיה מורחק, פציעתו של איתן וולבלום שהוחלף ויום בינוני מאוד של אוהד רבינוביץ וגיא דיין, שבכלל עלה לשחק עם פציעה. יחד עם זאת משחק האגפים לא היה טוב ולא היווה איום ממשי על הגנת קטמון.
בסיום המחצית הראשונה החליט השופט להרחיק את היו"ר רוני ליקוורניק, המנכ"ל גיל ברעם והמאמן ירון הוכנבוים.
בנצרת עילית רצו לסיים את הסיבוב הראשון עם ניצחון על יריבה מהצמרת ובמעמד של קבוצה שנמצאת עמוק במרוץ לליגת העל. למרות שלא ניצחה, נצרת עילית נמצאת עמוק בעת הזו בהתמודדות על אחד משני הכרטיסים לליגת העל.
גיל ברעם וירון הוכנבוים. תחושת חמיצותגיל ברעם וירון הוכנבוים. תחושת חמיצות
גיל ברעם וירון הוכנבוים. תחושת חמיצות
(גיל ברעם וירון הוכנבוים. תחושת חמיצות)
אחרי שכבש את הפנדל , גיא דיין רץ לרועי כהןאחרי שכבש את הפנדל , גיא דיין רץ לרועי כהן
אחרי שכבש את הפנדל , גיא דיין רץ לרועי כהן
(אחרי שכבש את הפנדל , גיא דיין רץ לרועי כהן)
הסיבוב הראשון הוא הצלחה אדירה - 27 נקודות ומקום רביעי בטבלה (לפני שהפועל אשקלון שיחקה). למעשה נצרת עילית נמצאת רק שלוש נקודות מהמקום הראשון ו'הטריו' שמוביל אותה שנה שנייה ברציפות - גיל ברעם, רועי כהן וירון הוכנבוים - יכולים להיות יותר ממרוצים.
בקבוצה אמרו בסיום המשחק ביאוש מסוים כי הם מקווים ששני החלוצים המובילים של הקבוצה שנפצעו, יהונתן לוי וחוליו סזאר, יחזרו בהקדם.
ביום שישי הבא ב'גרין' תשחק הקבוצה נגד הפועל איכסל במסגרת גביע המדינה.