הפועל נצרת עילית החלה היום, באחד ממגרשי אתוס בחיפה, את ההכנות לקרא המשחק ביום שישי נגד הפועל מרמורק במסגרת המחזור ה-12 בליגה הלאומית.
עוד צ'וקול (צילום: שרון צור)עוד צ'וקול (צילום: שרון צור)
עוד צ'וקול (צילום: שרון צור)
(עוד צ'וקול (צילום: שרון צור))
על פי מצב הסגל, הוכנבוים בעצת המנהל המקצועי רועי כהן שוקלים לפתוח בהרכב עם חלוץ קבוצת הנוער עודד צ'וקול. הסיבה: החלוץ יהונתן לוי לא התאמן בגלל הפציעה שהוא סוחב, כשרק מחר ידעו סופית אם יוכל לחזור להתאמן וגיא דיין עדיין לא שב לאימונים. כמו כן חסרים בסגל החלוצים חוליו סזאר וגל קעטבי הפצועים, שיוכלו לחזור לשחק רק לאחר הפגרה, בעוד כשלושה שבועות.
לפיכך, צ'וקול הוא כרגע החלוץ היחיד שכשיר לפתוח בהרכב. הנער ממגדל העמק נחשב לשחקן מוכשר מאוד, שכבר זכה לכינוי 'היהלום השחור'.
מאמן הקבוצה הוכנבוים אמר השבוע לאחד ממוקרביו כי אם צ'וקול יקח את ההזדמנויות שהוא מקבל עכשיו ויכבוש שערים, הוא יהפוך לשם חם מאוד ולא פחות חשוב המועדון יוכל לדרוש עליו בעוד כשנה תג מחיר של לפחות מיליון שקל.
"צ'וקול הוא שחקן מוכשר מאוד. אם יתחיל לכבוש, אין סיבה שהמועדון לא ימכור אותו לקבוצה בליגת העל", אמר הוכנבוים בשיחה סגורה במועדון, "הוא יהיה שווה הרבה כסף. אני מעריך אותו בכמיליון שקל אם הוא יתקדם, יכבוש שערים ויהפוך לדומיננטי".
אחר הצהריים התקיימה הגרלה במסגרת גביע המינה. נצרת עילית תשחק בשלב הבא נגד הפועל איכסאל.