החלוץ הצעיר והמוכשר יהונתן לוי צפוי לפתוח היום בהרכב הפועל נצרת עילית במשחקה הביתי נגד הפועל אשקלון, שיחל בשעה 19:15 באצטדיון 'גרין'. עבור לוי זו תהיה הופעת בכורה בהרכב הקבוצה במסגרת הליגה. בחמישי שעבר נגד רמת השרון הוא נכנס כמחליף במקומו של הבלם אופק פישלר.
המאמן ירון הוכנבוים תרגל אתמול (חמישי) באימון המסכם את לוי, שייפתח בהתקפה לצדו של הברזילאי חוליו סזאר. למעשה לוי מחליף בהרכב את החלוץ הצעיר והמוכשר הנוסף של הקבוצה גל קתבי, שפתח בהרכב נגד רמת השרון. קתבי, שנראה טוב באימונים, צפוי להשתלב במהלך המשחק.
במהלך הפגרה הגיע לוי לקבוצה מהפועל תל אביב. כאמור הוא כישרון אדיר, עם פוטנציאל להיות בעתיד מהחלוצים המובילים בליגת העל. לנצרת עילית הוא הגיע על מנת לצבור דקות משחק וניסיון. יש לו איכויות מקצועיות רבות - מהירות, טכניקה, בעיטה טובה ועוד לצד אופי טוב ושאיפה גדולה להצליח.
יהונתן לוי (צילום: שרון צור)יהונתן לוי (צילום: שרון צור)
יהונתן לוי (צילום: שרון צור)
(יהונתן לוי (צילום: שרון צור))
נצרת עילית כאמור מארחת היום את הפועל אשקלון, אחת הקבוצות החזקות בליגה, שמועמדת לעלות לליגת העל. משחק קשה עבור חניכיו של הוכנבוים, שיצטרכו להתמודד עם סוללה של שחקנים איכותיים תחת הדרכו של המאמן שלומי דורה.
למרות היריבה הקשה בנצרת עילית מקווים לנצח את המשחק ולצאת לפגרה של 12 ימים עם ארבע נקודות בקופה.
כידוע, הסגל של הקבוצה טרם הושלם ולצוות המקצועי יש עד המחזור החמישי, אז יסתיים מועד ההעברות, לחזק את הקבוצה בחלוץ בכיר, בלם ומגן שמאלי נוסף.
המנהל המקצועי רועי כהן עושה בימים האחרונים מאמצים רבים על מנת לצרף לסגל חלוץ בכיר, כשעדיין האופציה הכי טוב היא דובב גבאי.