הפועל עפולה מארחת היום בשעה 14:00 את הפועל נוף הגליל בשלב ח' בגביע המדינה. המשחק שבמסגרת הליגה מקפל בתוכו לא מעט יצרים צפוי להיות רגוע.
3 צפייה בגלריה
דיויד אקואה
דיויד אקואה
דיויד אקואה
(צילום: אלעד גרשגורן)
המטרה של שני המאמנים, רומן זולו וירון הוכנבוים, הוא לנצח ולעבור לשלב שמינית הגמר, אך בעיקר לסיים את המשחק בלי פצועים ובלי מורחקים. מבחינת השניים הליגה הרבה יותר חשובה והם רוצים מינימום פגיעה בסגל לקראת המשחק המאבקים - נוף הגליל על העלייה לליגת העל ועפולה על מקום בפלייאוף העליון.
3 צפייה בגלריה
המאמן רומן זולו
המאמן רומן זולו
המאמן רומן זולו
(צילום: שרון צור)
נוף הגליל - הבלם הצעיר דיויד אקואה הורחק לארבעה משחקים בעקבות אירועי המשחק נגד מכבי אחי נצרת. לכן הוא מחוץ לסגל. הבלם ליעד אלמליח, שלא כשיר ב-100 אחוז, לא ייפתח בהרכב. הוכנבוים מעדיף לשמור אותו למאבקים בליגה. גם מוטי מלכה שסוחב פציעה לא צפוי לשחק.
עפולה - נתנאל גולדמן צפוי לנוח או לשחק מעט דקות. גם השוער הראשון יוסי גינצבורג צפוי לנוח במשחק הזה.
3 צפייה בגלריה
ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים
המאמן ירון הוכנבוים
(צילום: שרון צור)
שתי הקבוצות מגיעות למשחק אחרי ניצחונות חשובים בליגה. נוף הגליל יצאה מהמשבר - ארבעה משחקים ללא ניצחון - עם ניצחון חוץ משמעותי על הפועל רמת גן בתוצאה 0:1. הניצחון גרם לשקט אצל ראשי הקבוצה המנכ"ל גיל ברעם, המנהל שרון סויסה, המנהל המקצועי רועי כהן והמאמן ירון הוכנבוים.
עפולה השיגה ניצחון חשוב מאוד בחוץ על ראשל"צ 0:1 משער של החלוץ אלון בוזורגי. ניצחון שקידם את הקבוצה צעד משמעותי קדימה אל עבר הפלייאוף העליון.
מי הפייבוריטית במשחק? לאור ההרכבים החסרים לא נראה שיש קבוצה פייבוריטית.