הפועל נוף הגליל ניצחה הבוקר (שישי) במשחק אימון את מכבי חיפה בתוצאה 1:2. לנוף הגליל כבשו עודד צוקול והחלוץ והיב חביבאללה. זה היה הניצחון השני ברציפות של נוף הגליל במסגרת משחקי ההכנה לעונת 20/21.
שחקני ההגנה בפעולהשחקני ההגנה בפעולה
שחקני ההגנה בפעולה
(צילום: מכבי חיפה אתר רשמי)
בעקבות הניצחון, המרשים יש לציין, חמש הערות על המשחק:
1. התיאום בין 'החומה' של נוף הגליל, שלישיית הבלמים - דיויד אקואה, ליעד אלמליח ויבגני ברקמן - עובד כבר בסדר גמור. כמובן הוא עוד טעון שיפור, אבל נראה מבטיח ובעיקר מאיים על כל התקפה, בטח ברמה של הליגה הלאומית. היום היתה ל'החומה' מבחן מאתגר והיא עמדה בה מצוין.
גיא דייןגיא דיין
גיא דיין
(צילום: מכבי חיפה אתר רשמי)
2. יש לקבוצה הזו אנרגיות טובות מאוד, שלא ראינו בקבוצה בעונה שעברה. האנרגיות האלה מזכירות את הקבוצה מהעונה שבה היא כמעט העפילה לליגת העל. השחקנים רצים, נלחמים ויש מחויבות גדולה- בחירה של שחקנים עם אופי טוב. זו קבוצה תוססת או במילים אחרות קבוצה בדמותו ובצלמו של המאמן ירון הוכנבוים.
3. הסגל שירון הוכנבוים ורועי כהן בנו עדיין חסר. קשר אחורי איכותי כמו מחמוד ג'אבר, אוהד רבינוביץ' או איתן וולבלום ישלים מצוין את הקישור. לגבי ההתקפה? אם יוחתם חלוץ ברמה גבוהה נוף הגליל תהפוך לקבוצה עם שאיפות למקומות 1-2.
פדרו פטארציפדרו פטארצי
פדרו פטארצי
(צילום: מכבי חיפה אתר רשמי)
4. תענוג לראות את הכישרון של הקבוצה עודד צוקול כובש אחרי מהלך אישי מבריק. צוקול רק חייב להיות הרבה יותר מעורב במשחק, יותר פעיל או בשפה של מאמן לעלות את רף האינטניסבוית שלו כשחקן התקפה.
5. יש כמה סיבות לאופטימיות שמשהו טוב מתבשל ב'גרין'. האמת, שיש למה לצפות.