הפועל נוף הגליל ממשיכה את המסע המופלא שלה לליגת העל. הערב (שלישי) באצטדיון גרין היא ניצחה את הפועל עפולה בתוצאה 1:2. גיא דיין בשער ענק ושער נוסף של מתאוס לימה. לעפולה כבש הזר החדש אנטוניני קולינה.
שגיא מלולשגיא מלול
שגיא מלול
(צילום: שרון צור)
פדרו פטארציפדרו פטארצי
פדרו פטארצי
(צילום: שרון צור)
נוף הגליל לא הציגה משחק טוב - היו לה פה ושם הברקות. מרבית שחקניה הדומיננטיים לא היו מספיק טובים. בנוף הגליל הסבירו שחלקם עלו לשחק כשהם לא כשירים ב-100 אחוז וחלקם האחר תשוש מרצף המשחקים. ובכל זאת נוף הגליל ידעה לנצח את המשחק, להמשיך לבסס את מעמדה במקום הראשון ולא פחות חשוב - הפער מהמקום השלישי גדל לשבע נקודות.
גיא דיין לפני כיבוש השערגיא דיין לפני כיבוש השער
גיא דיין לפני כיבוש השער
(צילום: שרון צור)
גיא דיין אחרי כיבוש השערגיא דיין אחרי כיבוש השער
גיא דיין אחרי כיבוש השער
(צילום: שרון צור)
החולצה שחשף גיא דיין לאחר כיבוש השערהחולצה שחשף גיא דיין לאחר כיבוש השער
החולצה שחשף גיא דיין לאחר כיבוש השער
(צילום: פרטי)
בנוף הגליל הצטיינו הערב שני הבלמים - יבגני ברקמן הנפלא ופדרו פטארצי האדיר, שנכנס למרכז ההגנה במקומו של ליעד אלמליח הפצוע.
המאמן ירון הוכנבוים יכול לברך על כך שהערב מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם החתים את הקשר איתן וולבלום, שחוזר לקדנציה שנייה במועדון. הצטרפותו תסייע להוכנבוים ברוטציה בין שחקני הקישור.
אנטוניני קולינהאנטוניני קולינה
אנטוניני קולינה
(צילום: שרון צור)
איתן וולבלום והמנכ"ל גיל ברעםאיתן וולבלום והמנכ"ל גיל ברעם
איתן וולבלום והמנכ"ל גיל ברעם
(צילום: מועדון הפועל נוף הגליל)
הקשר גיא דיין כאמור כבש שער נפלא ממצב נייח. מיד לאחר שכבש את השער הוא חשף מתחת למדי המשחק חולצה עם המשפט של רבי נחמן מברסלב: 'יש עניין שנתהפך הכל לטובה'. דיין הסביר: "תקופה ארוכה שגם שהייתי טוב וגם פחות טוב הכדורים לא נכנסו לי. כל הזמן שאלו אותי: 'מה קורה איתי?' ו'איפה הגולים'. תמיד עניתי את המשפט הזה. בשבועיים האחרונים כל הזמן אמרתי לירון את המשפט הזה".
איציק דנןאיציק דנן
איציק דנן
(צילום: שרון צור)
השורה התחתונה: נוף הגליל בשלה מאוד ללכת עד הסוף, אבל היא חייבת להתחזק בחלוץ בכיר.
מנגד עפולה - הציגה בסך הכל משחק טוב מבחינתה. זולו הכין היטב את חניכיו ליריבה ושחקניו פעלו לנטרל את משחק הקווים הטוב של נוף הגליל. משחק המעבר של עפולה עובד יפה, אך חסר לה מחץ, קבלת החלטות נכונה ויותר יצירתיות בהתקפה.
ראובן גלראובן גל
ראובן גל
(צילום: שרון צור)
דור כוכבדור כוכב
דור כוכב
(צילום: שרון צור)
בעפולה בלט הקשר איציק דנן, שזולו בצדק נותן לו קרדיט. שחקן חכם, מדויק, משחק מהר וגם יודע לנהל משחק.
השורה התחתונה: עפולה תחת המאמן רומן זולו היא קבוצה טובה, שעם חיזוק נוסף לחלק ההתקפי יכולה לבסס את מעמדה במרכז הטבלה ואולי גם להתמודד על מקום בפלייאוף העליון.