מחר (שלישי) בשעה 17:30 במגרש קצף בחיפה תערוך הפועל נוף הגליל משחק אימון נגד מכבי חיפה. מדובר במשחק הכנה לקראת החזרה למעגל המשחקים. הסקרנות סביב המשחק הזה מבחינת נוף הגליל היא לא המפגש נגד חיפה, שתמיד מלהיב, אלא מי יהיו ה-11 שאיתם יפתח הוכנבוים. למעשה, זה יהיה המשחק הראשון של הוכנבוים אחרי שחזר לקבוצה ולפיכך, נגד הירוקים מהכרמל השחקנים והאוהדים יקבלו לראשונה את הכיוון הכללי שלו – מי עשוי לפתוח בהרכב שיאבק על מקום בפלייאוף העליון בשני המחזורים האחרונים של העונה הסדרה.
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאןהמאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
(צילום: שרון צור)
מן הסתם ישנה רשימה לא מבוטלת של שחקנים שהם מבחינת 'באנקר' ובכל זאת רגע לפני שהוכנבוים וצוותו יחד עם המנהל המקצועי רועי כהן מתחילים לפלרטט על הרכב חשוב שלא ישכחו את אחד השחקנים הבולטים באימונים האחרונים – הקשר האחורי הצעיר ירין חטוקאי, שבעונה שעברה שיחק בקבוצת הנוער בליגת העל כחריג.
ירין חטוקאיירין חטוקאי
ירין חטוקאי
(צילום: שרון צור)
המנהל המקצועי רועי כהןהמנהל המקצועי רועי כהן
המנהל המקצועי רועי כהן
(צילום: שרון צור)
חטוקאי, שטרם מלואו לו 20, השאיר רושם חיובי מאז חזרה הקבוצה להתאמן. תחת ההרגשה הטובה שהוא מקבל באימונים מהמאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן הוא מצליח להביא את איכויותיו לידי ביטוי. זה בלט במשחק האימון הפנימי שקיימה הקבוצה ביום חמישי האחרון. על פניו נראה כי חטוקאי הגיעה מפגרת הקורונה עם גישה שתחת מאמן חדש שקידם לא מעט שחקנים צעירים במהלך 25 שנות הקריירה שלו כמאמן יש לו סיכוי לקבל הזדמנות.
בתוך כך, הבוקר (שני) קיימה הקבוצה אימון שהחל בשעה 09:00 בעילוט. למרות שהאימון הוקדם בשעה לשחקנים היה קשה מאוד בגלל עומס החום החריג. הקשר האחורי הברזילאי פדרו פטארצי נחת בארץ ונכנס מיד לבידוד של שבועיים.
פרסום ראשוני: 13:33 , 18.05.20