הפועל נוף הגליל שמחו מאוד על ההחלטה לחזור לפעילות. האדומים למעשה חזרו לאימונים כבר לפני כשבועיים וכעת מקווים במועדון כי הפגרה המאולצת עשתה טוב לשחקנים והקבוצה תצליח להשלים את מטרותיה ולהישאר בליגה מבלי להיכנס למאבקי תחתית מיותרים.
המאמן ירון הוכנבוים ואחמד קאסוםהמאמן ירון הוכנבוים ואחמד קאסום
המאמן ירון הוכנבוים ואחמד קאסום
(צילום: שרון צור)
מי שמתרגש במיוחד מהחזרה הוא המאמן החדש-ישן, ירון הוכנבוים שחזר לנוף הגליל אחרי פרידה קצרה של 10 חודשים, שהתארכה עוד קצת שכן מספר ימים לאחר חזרתו הליגה כבר נכנסה להשהייה. "אחרי פגרה מאולצת חזרנו לסיטואציה לא פשוטה בה שחקנים לא התאמנו או שהתאמנו בבית תחת הגבלות משרד הבריאות", אמר הוכנבוים, "אנחנו עכשיו עובדים קשה מאוד על מרכיבי הכושר הגופני על מנת להחזיר את השחקנים למסלול. צריך לזכור שהגעתי לקבוצה סך הכל 4 ימים לפני תחילת הקורונה ככה שלא הספקתי להיות בכלל עם הקבוצה ומבחינת ההיבטים הטקטיים אנחנו עובדים ממש כמו ההתחלה".
עובדים קשהעובדים קשה
עובדים קשה
(צילום: שרון צור)
על ההכנה הלא אידאלית שהקבוצה נאלצת לערוך לקראת החזרה למשחקים אומר המאמן: "אנחנו לוקחים את הכל בחשבון ומודעים לכך שיהיה עומס על השחקנים. אבל סך הכל אני מאוד מרוצה מהאווירה שיש בקבוצה וגם מההספק של השחקנים באימונים עד כה. אני מקווה שפדרו שנסע לברזיל בזמן הקורונה ועדיין לא חזר ודויד בויסן שנמצא כרגע בבידוד לאחר שחזר מדנמרק יחזרו כמה שיותר מהר כי הם שחקנים חשובים".
שגיא מלולשגיא מלול
שגיא מלול
(צילום: שרון צור)
ממה שהספקת להתרשם עד כה מה המטרות שנותרו עד סיום העונה?
"אנחנו שני מחזורים לסיום הליגה הסדירה ודי רחוקים מהפלייאוף העליון ככה שזו נראית משימה כמעט בלתי אפשרית. הקבוצה החליפה מאמן בגלל הסיטואציה שהמועדון הגיע אליה והחשש מירידת ליגה אחרי שהפסידו לכל קבוצות התחתית אם זו אשקלון ועפולה, תיקו בבית מול לוד, ככה שהסיבה שהביאו אותי היא קודם כל להישאר בליגה".
המנכ"ל גיל ברעםהמנכ"ל גיל ברעם
המנכ"ל גיל ברעם
(צילום: שרון צור)
מבחינה אישית עד כמה מרגש לחזור הביתה?
"נוף הגליל היא לא עוד קבוצה עבורי וזה ידוע. לא חשבתי שאחזור העונה, זה היה משהו מאוד לא צפוי. אני שמח לחזור ומחכה כבר למשחק הראשון, רק חבל לי על הקהל שלא יוכל להגיע למשחקים אבל נקווה שגם מהבית נצליח לשמח אותם".
בתוך כך, ביום שלישי אחר הצהריים תערוך נוף הגליל משחק אימון נגד מכבי חיפה, שחיל בשעה 17:30.