הפועל עפולה השיגה הערב (חמישי) ניצחון רביעי ברציפות בתוצאה 1:2 על הפועל נוף הגליל והגדילה את הפער מבני לוד לארבע נקודות. יריבתה של עפולה על מקום במבחנים בני לוד לא שיחקה את שלושת המשחקים האחרונים מאחר והיתה בבידוד. היא תשלים את משחקיה בשבוע וחצי הקרובים. עפולה צריכה לקוות שבני לוד לא תשיג יותר מחמש נקודות. אם התסריט הזה יקרה, עפולה תסיים את העונה במקום ה-14 ותתמודד נגד הפועל מרמורק מליגה א' על מקום בליגה הלאומית.
שלומי דורהשלומי דורה
שלומי דורה
(צילום: שרון צור)
עפולה הציגה משחק נחוש ורצתה לנצח הרבה יותר מחבורת השחקנים של המאמן ירון הוכנבוים. שחקניו של המאמן שלומי דורה השיגו ארבעה ניצחונות רצופים, אך התחושה הכללית במועדון כי הם התעוררו מאוחר מדי, שכן הם לא תלויים בעצמם. עפולה זקוקה לנס כדי להישאר בליגה הלאומית.
ירון הוכנבוים ושלומי דורהירון הוכנבוים ושלומי דורה
ירון הוכנבוים ושלומי דורה
(צילום: שרון צור)
נוף הגליל פתחה בהרכב הבא: שגיא מלול, אייל מלול, לב כהן, ליעד אלמליח, אחמד קסום, רועי שוקרני, מחמוד ג'אבר, פדרו פאטרצ'י, גיא דהן, גיא דיין ועידן גולן.
יובל שאוטיובל שאוט
יובל שאוט
(צילום: שרון צור)
שגיא מלולשגיא מלול
שגיא מלול
(צילום: שרון צור)
פדרו חוגג את השער עם שרון סויסהפדרו חוגג את השער עם שרון סויסה
פדרו חוגג את השער עם שרון סויסה
(צילום: שרון צור)
עפולה פתחה בהרכב הבא: גולן אלקסלסי, ערן אזרד, אסף אריאלי, נתנאל גולדמן, נדיר אופק, ג'יק רוזינסקי, קווין ריינשטיין, אוהד חזוט, ערן לוי, יובל שאוט ודודו ביטון.
דודו ביטון במאבק עם ליעד אלמליחדודו ביטון במאבק עם ליעד אלמליח
דודו ביטון במאבק עם ליעד אלמליח
(צילום: שרו צור)
עודד צוקולעודד צוקול
עודד צוקול
(צילום: שרון צור)
מצטיין המשחק: קשר עפולה ערן לוי, שהציג עוד משחק התקפי בו היה דומיננטי. איים הרבה על השער, מסר מספר כדורים מצוינים שלא תורגמו לשערים וכמובן כבש שער אדיר. היה מסוכן מאוד ולצד זה גם השקיע בעזרה בהגנה.
גיא דהן וערן לויגיא דהן וערן לוי
גיא דהן וערן לוי
(צילום: שרון צור)
גיא דייןגיא דיין
גיא דיין
(צילום: שרון צור)
ירון הוכנבויםירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים
(צילום: שרון צור)
ראויים לציון: הקשר האחורי הברזילאי של נוף הגליל, פדרו פטארצ'י, שסיפק שער אדיר. בונוס גדול לשחקן ההגנה המצוין; בלם עפולה נתנאל גולדמן בעוד משחק טוב מאוד. הפך במשחקים האחרונים למנהיג ההגנה - דבר שהביא ליציבות של הקבוצה ולשרשרת הניצחונות; חלוץ הפועל עפולה דודו ביטון שכבש במשחק את שערו השישי בחמשת המשחקים האחרונים.
רועי כהןרועי כהן
רועי כהן
(צילום: שרון צור)
עומרי זריהןעומרי זריהן
עומרי זריהן
(צילום: שרון צור)
נתנאל גולדמןנתנאל גולדמן
נתנאל גולדמן
(צילום: שרון צור)
שורה תחתונה נוף הגליל: סיימה היום עונה מורכבת ומאתגרת מקצועית - בלי מגרש ביתי, עליות וירידות חדות ביכולת וכמובן חילופי מאמנים.