הפועל נוף הגליל נמצאת בשיא ההכנות למשחק ביום שני נגד מ.ס כפר קאסם. לקראת המשחק יש כבר שינוי משמעותי בהרכב - החלוץ הברזילאי מתיאוס לימה, שהחלים מפציעה, יחזור להרכב.
מתיאוס לימהמתיאוס לימה
מתיאוס לימה
(צילום: שרון צור)
על פי הצוות המקצועי וגם דעתם של השחקנים לימה הוא השחקן הכי טוב בקבוצה ובטח בחלק הקדמי וחסרונו הורגש היטב במשחקים האחרונים. מעבר ליכולת האישית עצם הנוכחות שלו מספקת עוצמה להתקפה של נוף הגליל.
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאןהמאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
(צילום: שרון צור)
ברגע שלימה חוזר להרכב והוכנבוים ממשיך לשחק עם שני חלוצים - אחד הקשרים צריך לצאת מההרכב. השאלה מי זה יהיה? ארבעת הקשרים הם רועי שוקרני, פדרו פטארצי, מחמוד ג'אבר וגיא דיין. ואסור לשכוח גם את עודד 'היהלום' צוקול שרואה את עצמו ובצדק שחקן הרכב לגיטימי.
מאמן נוף הגליל ועוזרו מנו הרוניאן עדיין מתלבטים בסוגייה. הם יתרגלו הרכבים ורק אז יחליטו. מה גם שלאור רצף המשחקים הקרוב רוטציה בהרכב מתבקשת.
והיב חביבאללהוהיב חביבאללה
והיב חביבאללה נגד עפולה
(צילום: שרון צור)
ולמאמן הוכנבוים ועוזרו הרוניאן יש עוד דבר אחד שמטריד אותם לאחרונה. איך מחזירים את החלוץ והיב חביבאללה לכבוש? מאז השלושער נגד הפועל עפולה הוא לא כבש. באמצע גם היה פצוע, אבל הוא כבר מספר משחקים לא מצליח להשפיע על ההתקפה. הוכנבוים והרוניאן מודאגים? בהחלט. חביבאללה הוא החלוץ הישראלי הבכיר והציפיה ממנו היא לתת תפוקה.
עוד כתבות - ספורט מיינט העמק