הפועל נוף הגליל כמו כל הכדורגל הישראלי מנסה להסתגל למצב החדש של העדר אימונים ומשחקים באמצע עונה בשל משבר נגיף הקורונה. מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים, עוזרו מנו הרוניאן, מנהל התוכן המקצועי ומאמן הכושר שרון כץ ומאמן השוערים דודי גיל מקווים מאוד שלפחות לאימונים הקבוצה תחזור בקרוב מאוד. מאז יום חמישי האחרון הקבוצה לא התכנסה.
מחכים לאימוניםמחכים לאימונים
מחכים לחזור לאימונים
(צילום: שרון צור)
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאןהמאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
(צילום: שרון צור)
"המצב מוזר ולא נעים", אמר קשר הקבוצה הבכיר גיא דיין, "מקווה שימצא פתרון מהר ושהכל יחזור לשגרה. בזמן כזה הבריאות היא מעל הכל".
קפטן הקבוצה הבלם ליעד אלמליח סיפר כי קיימת תחושת אי ודאות מוחלטת. "כולנו מחכים להנחיות ברורות. קשה לדמיין את היום יום שלנו ללא כדורגל, אך הבריאות מעל הכל", אמר אלמליח, "אני רוצה להאמין שמדובר במספר ימים בודדים ואז נחזור לתפקוד כרגיל. בכל מקרה אנחנו שחקנים מקצוענים וצריכים לשמור על כושר בכל דרך. חצי הכוס המלאה היא שיש לנו קצת זמן להיות עם הילדים בבית, עצירה קלה ממרוץ החיים".
גיא דייןגיא דיין
גיא דיין
(צילום: שרון צור)
עוזר המאמן מנו הרוניאן הוסיף: "המצב מאוד מוזר. חוסר הוודאות לגבי מה הולך להיות בהמשך - הוא הדבר הקשה ביותר. אנחנו צריכים להיות זהירים ולדאוג לבריאות המשפחות והסובבים אותנו כמה שיותר. הכדורגל ממלא מקום מאוד גדול בחיינו ובחיי חלק גדול במדינה. אין ספק שהרצון לחזור לכדורגל ולפעילות מאוד גדול והכרחי, אבל יש אנשים שמקבלים החלטות והם יודעים מה הדבר הכי נכון לנו ולכל האוכלוסייה. מקווה שהמצב יחזור במהרה לקדמותו ונחזור לכדורגל, לדבר שמשמח המון אנשים".
פרסום ראשוני: 15:07 , 15.03.20