הפועל איכסל פתחה את עונת החזרה שלה לליגה הלאומית ברגל ימין, אפשר אפילו לציין בהצלחה. בחמישה משחקים השיגה הקבוצה שני ניצחונות ושלושה תוצאות תיקו והיא אחת משלוש קבוצות שעדיין לא הפסידו העונה.
אלירן חודידהאלירן חודידה
אלירן חודידה
(צילום: שרון צור)
מאמן הקבוצה אלירן חודידה, שהוביל את הקבוצה לעלייה מליגה א' צפון, ככל הנראה הצליח לבנות תלכיד מאוזן ומספיק איכותי. היתרון שלו כבלם לשעבר ששיחק המון שנים בליגה הזו, שהוא מכיר היטב את ה-DNA של הליגה הלאומית ומה צריך כדי לייצר הצלחה.
ובכל זאת, למרות שזו רק תחילת העונה וברקע יש את משבר הקורונה איכסל בהחלט הפתיעה. "למרות שאנחנו עדיין לא ב-100 אחוז יכולת ולמרות שצרפנו שחקנים תוך כדי תנועה הצלחנו להביא תוצאת טובות", אמר מאמן הקבוצה אלירן חודידה והסביר את סוד ההצלחה: "החומר האנושי והמקצועי שנבנה הוא טוב ואיכותי. אני שמח שהשחקנים הצליחו להבין ולהתאקלם מהר בליגה. כולנו זכרים שזה רק חמישה משחקים. הדרך עוד ארוכה ויש עוד הרבה מכשולים. אנחנו לא מתבלבלים מהתוצאות וזוכרים שהמטרה שלנו היא אחת - להישאר בליגה,.
עדיין לא הפסדתם. זה הישג.
"צריך לציין שיש לנו את התקציב מהנמוכים בליגה ואנחנו רק אחרי המחזור החמישי. אני בטוח שאנחנו נפסיד ועוד ננצח. זו עונה ארוכה. אנחנו מסתכלים על קצב צבירת הנקודות, להמשיך ולהשתפר ולהכניס לכושר את השחקנים שהגיעו מאוחר".
איך הברזילאי חוליו סזאר התאקלם?
"חוליו התאקלם מצוין. הוא בחור מחויב מאוד. זה שהצלחנו להביא אותו זה היה חשוב, כי הוא שחקן שרצינו מאוד".
חוליו סזארחוליו סזאר
חוליו סזאר
(צילום: שרון צור)
הפגרה לא בא לכם טוב.
"רק אחרי הפגרה נדע אם היא באה טוב או לא טוב. היינו במומנטום חיובי ואין ספק שיצאנו מהרצף שלנו, אבל כמו כולם נצטרך לחזור מהר לעניינים".
איכסל היא המקפצה של אלירן חודידה לאמן בליגת העל?
"כדורגל הוא דבר נזיל ודינמי. אני לא מתעסק איפה אהיה בעתיד. אני עסוק רק איפה שאני נמצא עכשיו. הציפיות שלי להיות מאמן טוב ואיפה שהחיים ייקחו אותי שם אהיה".
יש לך שאיפה לאמן בליגת העל?
"המטרה שלי להיות מאמן טוב ואז יגיעו לבד הדברים. ככה זה עובד בחיים. להגיד שאני רוצה להיות בליגת העל בלי שאהיה קודם מאמן טוב זה לא יעבוד".
הצטרפו לדף הפייסבוק של ספורט מיינט העמק
עוד כתבות בערוץ ספורט מיינט העמק