הפועל נוף הגליל קיימה היום (ראשון) אימון במתחם 'פאבלה' בחיפה, אותו מנהל מאמן הכדורגל ברוך סער. במהלך האימון עבדו השחקנים על טכניקה אישית. בסוף האימון העידו השחקנים כי הם נהנו מהתנאים המתקדמים שמציע המקום.
הרבה נגיעות בכדורהרבה נגיעות בכדור
אימון שונה
(צילום: שרון צור)
מתחם 'הפאבלה' כולל שני מגרשים (1,300 מ"ר כל אחד) עם משטחי דשא על פי תקן של פיפי"א וחדר הלבשה. כמו כו המקום מאובזר בטכנולוגיות החדשניות בעולם לשיפור יכולות טכניות. את האימון לשחקני נוף הגליל העביר המאמן הוותיק משה שושן, שאימן בעבר במשך 17 שנים במחלקת הנוער של מכבי חיפה.
גיא דייןגיא דיין
גיא דיין
(צילום: שרון צור)
המאמן משה שושןהמאמן משה שושן
המאמן משה שושן
(צילום: שרון צור)
מימין: תומר סויסה, יובל אבידור ולב כהןמימין: תומר סויסה, יובל אבידור ולב כהן
מימין: תומר סויסה, יובל אבידור ולב כהן
(צילום: שרון צור)
בתוך כך, השבוע נמצאת נוף הגליל ביישורות האחרונה של ההכנות לקראת החזרה לליגה ביום שני הבא בעילוט נגד הפועל אום אל פאחם. שלושה ימים אחר כך תשחק הקבוצה בטדי נגד הפועל קטמון, במשחק שינעל את העונה הסדרה.
מוניר חוג'יראתמוניר חוג'יראת
מוניר חוג'יראת
(צילום: שרון צור)
הצוות המקצועי בהרכב מלאהצוות המקצועי בהרכב מלא
הצוות המקצועי בהרכב מלא
(צילום: שרון צור)
מה הסיכוי שהקבוצה תעפיל לפלייאוף העליון? הסיכויים קלושים וכמעט בלתי אפשריים. כדי שהקבוצה תעפיל לפלייאוף העליון היא חייבת לנצח את שני המשחקים האחרונים של העונה הסדרה ולקוות כי ארבע קבוצות - הפועל רמת גן, הפועל פתח תקוה, הפועל עכו והפועל אום אל פחם - ימעדו במשחקיהן.
ברוך סערברוך סער
ברוך סער
(צילום: שרון צור)
כזכור, במשחק האחרון של הקבוצה לפני פגרת הקורונה היא הפסידה להפועל אשקלון, האחרונה בטבלה. בעקבות כך התכנסו המנכ"ל גיל ברעם והמנהל המקצועי רועי כהן וקיבלו החלטה לזעזע את עמדת המאמן, מתוך חשש להיקלע למלחמת הישרדות. במקומו של המאמן איתי מרדכי מונה המאמן ירון הוכנבוים.
ביום שלישי תקיים הקבוצה משחק אימון נגד הפועל עכו, שייחל בשעה 18:00 (אצטדיון עכו). זה יהיה ניסוי הכלים האחרון לקראת החזרה למשחקים. כמו כן המשחק גם יהיה ההזדמנות האחרונה של המאמן ירון הוכנבוים להתרשם מהשחקנים, לפני שיכריע סופית מי יהיו 11 השחקנים שייפתחו בהרכב נגד אום אל פחם.
המנהל המקצועי רועי כהן ואבי צימברגהמנהל המקצועי רועי כהן ואבי צימברג
המנהל המקצועי רועי כהן ואבי צימברג
(צילום: שרון צור)
רועי שוקרנירועי שוקרני
רועי שוקרני
(צילום: שרון צור)
משקיפים מלמעלה על ביצועי השחקניםמשקיפים מלמעלה על ביצועי השחקנים
משקיפים מלמעלה על ביצועי השחקנים
(צילום: שרון צור)
השחקנים עברו בין מספר תחנותהשחקנים עברו בין מספר תחנות
השחקנים עברו בין מספר תחנות
(צילום: שרון צור)
הקשר האחורי הברזילאי פדרו פטארצי שהגיע לארץ לפני חמישה ימים ישלים את הבידוד שלו ביום שלישי הבא, ורק אז יוכל להתחיל להתאמן.