הליגה הלאומית חוזרת. הפועל נוף הגליל תארח מחר החל מהשעה 20:00 בעילוט את הפועל אום אל פחם במסגרת המחזור ה-29 של העונה הסדרה. זה יהיה משחק הבכורה של המאמן ירון הוכנבוים לאחר חזרתו לקבוצה לפני כשלושה חודשים.
גיא דהןגיא דהן
גיא דהן
(צילום: שרון צור)
נוף הגליל שנמצאת בעונה לא טובה רוצה לנצח את שני המשחקים האחרונים של העונה ולקוות לתסריט שבסופו של דבר יוביל לכך שברגע האחרון היא תתברג בפלייאוף העליון. אין אופטימיות גדולה שזה מה שיקרה, אבל כל עוד יש סיכוי - בנוף הגליל לא ירימו ידיים כל כך מהר.
המאמן ירון הוכנבוים והכוכב שלו גיא דייןהמאמן ירון הוכנבוים והכוכב שלו גיא דיין
המאמן ירון הוכנבוים והכוכב שלו גיא דיין
(צילום: שרון צור)
היום (ראשון) אחר הצהריים קיימה הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק מחר. המאמן ירון הוכנבוים תירגל באימון את ה-11 שצפויים לפתוח נגד אום אל פחם. ההרכב המשוער: שגיא מלול, לב כהן, ליעד אלמליח, קובי מור, אחמד קסום, ים כהן, רועי שוקרני, מחמוד ג'אבר, גיא דיין, גיא דהן ויובל אבידור.
המאמן הוכנבוים נותן קרדיט בהרכב לחלוץ הצעיר שהושאל ממכבי חיפה גיא דהן, שהרשים את המאמן בתקופ האחרונות בעוצמות שהוא מציג. האם דהן ייקח את הקרדיט בשתי ידיים? שאלה טובה. דהן הוא אכן שחקן מוכשר מאוד, שזקוק לתמיכה של מאמן והמון סבלנות. המספרים שלו העונה הם שלושה שערים במסגרת הליגה ועוד שער אחד במסגרת גביע המדינה. הוא בהחלט פוטנציאל, אך הוא חייב להיות הרבה יותר מרוכז, נחוש ונחרץ כשהוא מגיע למצב הבקעה.
רויע שוקרנירויע שוקרני
רועי שוקרני
(צילום: שרון צור)
החלוץ/קשר המקומי עודד צוקול לא התאמן היום וככל הנראה לא ייכלל בסגל למשחק מחר. צוקול הוא הדבר הגדול הבא של הקבוצה ונמצא בעונה אישית יחסית טובה עבור שחקן שזו העונה הראשונה שלו כשחקן בוגרים.