הפועל נוף הגליל סיימה את העונה הסדרה במקום ה-11 בטבלה לאחר שהערב (חמישי) היא ניצחה ב'טדי' את הפועל קטמון/ירושלים בתוצאה 0:2. המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן יצאו מהמשחק מרוצים ושמחים מאוד.
גיא דייןגיא דיין
גיא דיין
(צילום: שרון צור)
נוף הגליל הציגה משחק טוב מאוד, שהזכיר את הקבוצה המצוינת של העונה שעברה. המנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם סוף סוף נהנו מהקבוצה שלהם. גם מנהל הקבוצה שרון סויסה חזר לחייך וגם לחגוג שער עם סלפי מתוק.
ירון הוכנבויםירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים
(צילום: שרון צור)
לכולם היה ברור שהמאמן הוכנבוים יפיק מהקבוצה הזו את המיטב. ההחלטה שלו לערוך רוטציה בהרכב, הבחירה הנכונה של השיטה, החילופים בזמן וניהול המשחק הוכיחו - הוכנבוים הוא כנראה המאמן הטוב בליגה הלאומית.
הגדול מכולם: הקשר גיא דיין עם בישול ושער אדיר הוביל את נוף הגליל לניצחון. הוכנבוים החליט לא לפתוח איתו בהרכב לאחר ששיחק 90 דקות נגד אום אל פחם, ביום שני. הוא נכנס במחצית השניה ומיד השפיע על המשחק, כמו שרק הוא יודע. אין ספק שהשילוב בין דיין להוכנבוים הוא משהו מיוחד.
ים כהןים כהן
ים כהן
(צילום: שרון צור)
ראויים לציון: החלוץ תומר סויסה, הקשרים ים כהן, פדרו פטארצי ומחמוד ג'אבר הציגו משחק טוב. וכמובן שני הבלמים לב כהן וליעד אלמליח שביטלו את חלוצה המצוין של קטמון ויליאם אגאדה.
המאמן ירון הוכנבוים: "גיא כבש שער מהסרטים. הוא הכריע את המשחק. ההגנה הציגה משחק מעולה. מרוצה מאוד מליעד, לב, אייל מלול ותום סקלובין. נהניתי גם מעידן גולן ותומר סויסה".
המנהל המקצועי רועי כהןהמנהל המקצועי רועי כהן
המנהל המקצועי רועי כהן
(צילום: שרון צור)
המנהל המקצועי רועי כהן: "הרבה זמן לא נהניתי מהקבוצה. זו היתה הצגה. לירון היה ניהול משחק מושלם. הוא עשה בית ספר לזיו אריה. משחק חוויה. הניצחון של הוכנבוים. היום הוא נתן הצגה על הקווים. השגנו ניצחון ענק במשחק חשוב נגד אחת הקבוצות הטובות בליגה. אוי לציין את ההקרבה של כל השחקנים".