הפועל נוף הגליל ממשיכה לאבד נקודות. היום (שישי) אחר הצהריים היא הפסידה ב'גרין' למכבי אחי נצרת בתוצאה 1:3. לזכות נוף הגליל כבש גיא דיין, לאחי נצרת כבשו: מייקל אומוה, נואף בזיע ומשה מולה.
2 צפייה בגלריה
ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים
(צילום: שרון צור)
משחק רביעי ברציפות שנוף הגליל לא מנצחת - שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. בארבעת המשחקים האחרונים כבשה הקבוצה שני שערים בלבד - גיא דיין ממצבים נייחים. האם נוף הגליל במשבר? נראה שהיא מאבדת מהשקט והאיזון שלה.
שני המשחקים האחרונים חשפו בעיה קשה בהגנה, פתאום היא סופגת שערים קלים מדי ובעיה דרמטית בהתקפה - מתקשה לייצר מספיק מהלכים לכיבוש שערים. יחד עם זאת יש להוסיף כי שחקני הקבוצה מחמיצה מצבים נוחים לכיבוש שערים.
במחצית הראשונה לאחר שאחי נצרת עלתה ליתרון 0:2 שחקנים החלו לריב ביניהם. תופעה לא מוכרת בנוף הגליל תחת המאמן ירון הוכנבוים. בהפסקה בחדר ההלבשה הוכנבוים הגיב. הוא צעק על השחקנים, בעיקר על המובילים והמנהיגים, שבמקום לאחד ולחבר התעסקו בלצעוק אחד על השני.
בחדר ההלבשה אמר הוכנבוים לשחקנים: "אני אוהב אותכם. אני רוצה לעלות אתכם ליגה. יכולתי לעזוב לחדרה אבל בגללכם ובגלל גיל ברעם נשארתי".
2 צפייה בגלריה
גיא דיין לפני כיבוש השער
גיא דיין לפני כיבוש השער
גיא דיין. היחיד שכבש בארבעת המשחקים האחרונים
(צילום: שרון צור)
הערה מקצועית 1: שני החלוצים מוטי מלכה ודובב גבאי לא הציגו משחק טוב. מאכזב מאוד, שכן הציפיות מהם לעלות את הרמה והאיכות של הקבוצה וכמובן להיות התקפה קטלנית שתעשה צרות לכל הגנה בליגה. השניים הם שחקנים מהרמה הכי גבוהה בליגה הזו ובלי השערים שלהם הקבוצה לא תעלה לליגת העל.
הערה מקצועית 2: ליעד אלמליח חייב לחזור למרכז ההגנה ופדרו למרכז הקישור האחורי. זה ציר שייצר איזון מצוין להגנת הקבוצה.
שורה תחתונה: לא נעים המצב, אבל גם לא נורא. עדיין הקבוצה במקום השני ועם הפנים לליגת העל. צריך להרגיע, לחזור למשחק שהקבוצה הציגה עד לפני היציאה לפגרה בעקבות הסגר, להיות מאוחדים ולהשיג ביום שלישי ניצחון על הפועל רמת גן.