הפועל נוף הגליל, שמובילה את הליגה הלאומית, מארחת הערב (חמישי) בגרין את הפועל רמת השרון במסגרת המחזור ה-19. בקבוצה ישנה דריכות גבוהה מאוד לקראת המשחק וזאת לאור תוצאת התיקו המאכזבת בשבוע שעבר נגד הפועל ראשל"צ.
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאןהמאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן
(צילום: שרון צור)
המטרה של המאמן ירון הוכנבוים ועוזרו מנו הרוניאן היא להשיג ניצחון, משכנע ככל שניתן, ולצאת לפגרת הסגר כשגם הפער מהמקום השלישי גדל. התכנית של נוף הגליל באופן כללי היא שמיד לאחר הצטרפותם למעגל המשחקים של שחקני הרכש החדשים, איתן וולבלום ודובב גבאי, הקבוצה תחזק דרמטית את מעמדה במקום הראשון.
מי חוזר להרכב? הקשר מחמוד ג'אבר, שהיה מורחק נגד ראשל"צ, יפתח בהרכב במקומו של ירין חתוקאי. מעבר לזה הוכנבוים והרוניאן לא ערכו עוד שינוי בהרכב.
מתיאוס לימהמתיאוס לימה
מתיאוס לימה
(צילום: שרון צור)
ליעד אלמליחליעד אלמליח
ליעד אלמליח
(צילום: שרון צור)
מי חוזר לסגל? הבלם והקפטן ליעד אלמליח, שהחלים מפציעה. מהמחזור ה-12 אלמליח לא שיחק. צפוי להשתלב במשחק.
מי שחקן המפתח? באופן כללי זה תמיד הקשר גיא דיין, אך במשחק הזה הרבה יותר החלוץ מתיאוס לימה. הוא חייב לקבוצה לאחר שלוש החמצות במשחק נגד ראשל"צ. לימה יכול היה לנצח עבור נוף הגליל את המשחק בשישי שעבר.
יהונתן לוי במדי נוף הגליליהונתן לוי במדי נוף הגליל
יהונתן לוי במדי נוף הגליל
(צילום: שרון צור)
ים כהן במדי נוף הגלילים כהן במדי נוף הגליל
ים כהן במדי נוף הגליל
(צילום: שרון צור)
מי חוזר לגרין? שני שחקני נוף הגליל לשעבר - הקשר ים כהן (אחיינו של המנהל המקצועי רועי כהן - דרבי משפחתי), שאחרי שנה וחצי טובות בנוף הגליל עבר לאתגר חדש והוא היום שחקן מוביל ברמת השרון; החלוץ יהונתן לוי, אחד השחקנים הצעירים המוכשרים בליגה וגם את החלוצים המסוכנים, שמגיע להרבה מצבי הבקעה וגם יודע לייצר לעצמו מצבי הבקעה. אחרי שעזב את נוף הגליל שיחק לוי עונה אחת בליגת העל.