הפועל עפולה ממשיכה לברוח מתחתית הליגה הלאומית. הערב (שני) במגרשה הביתי היא ניצחה בתוצאה 0:1 את הפועל רעננה החזקה משער של דודו ביטון.
איציק דנןאיציק דנן
איציק דנן
(צילום ארכיון: שרון צור)
הפער מהקו האדום התרחק לשש נקודות, אך מנגד עפולה גם רחוקה רק חמש נקודות מהמקום השמיני המוביל לפלייאוף העליון.
המאמן רומן זולו בהחלט מוכיח כי הוא מאמן ראוי ולגיטימי לליגה הזו. הדבר המשמעותי שאפשר לציין בקדנציה של זולו עד עתה - הוא הפך שוב את מגרשה הביתי של הקבוצה למבצרה. חמישה ניצחונות רצופים השיגה עפולה באצטדיון טוטו מאז מונה זולו למאמן.
המאמן רומן זולוהמאמן רומן זולו
המאמן רומן זולו
(צילום ארכיון: שרון צור)
עפולה פתחה את המשחק נגד רעננה בהרכב הבא: יוסי גינזבורג, ארז איסקוב, אסף אריאלי, דור כוכב, ערן אזרד, נתנאל גולדמן, גיא דהן, אנטוניני צ'ולינה, קווין ריינשטיין, יצחק דנן ודודו ביטון.
עפולה כבשה שער בדקה ה-14 והיו לו עוד הזדמנויות במחצית הראשונה לכבוש אך ביטון וגיא דהן החמיצו. במחצית השניה הקבוצה לא הציגה משחק מרשים, היא לרוב הסתגרה. רעננה החזיקה בכדור והיתה מסוכנת. זולו ניהל את המשחק נכון ולאור המצב בטבלה - התוצאה כרגע היא החשובה ולא משחק איכותי ויפה.
דור כוכבדור כוכב
דור כוכב
(צילום ארכיון: שרון צור)
בעפולה בלטו יצחק דנן, שגם סייע המון בהגנה, דור כוכב ונתנאל גולדמן. יש לציין כי זולו מאמין מאוד בדנן ובונה אותו להיות שחקן מוביל בליגה הלאומית.
ואיך שיחק הזר אנטוניני צ'ולינה? הרכש החדש של זולו פתח לראשונה בהרכב ובישל שער. השורה התחתונה לגביו בשתי מילים: יש פוטנציאל.