במועצה האזורית הגלבוע כואבים את האירוע הטרגי הבוקר (שלישי), במהלכו נפל יוגב כהן מקיבוץ יזרעאל (בן 28), מכדור פורח, וכתוצאה מכך נהרג בכביש 60 סמוך לבלפוריה.
1 צפייה בגלריה
יוגב כהן
יוגב כהן
יוגב כהן
(צילום באדיבות המשפחה)
יוגב שימש כאיש צוות בהפעלת הכדור בחברת "לגעת בשמיים". שוטרי משטרת ישראל וחוקרי רשות התעופה האזרחית, נמצאים במקום והחלו בחקירת נסיבות המקרה.
מהמועצה נמסר כי מחקירה ראשונית נראה כי המקרה כלל טעות אנוש קשה שהובילה לטרגדיה. במועצה מדגשים כי פעילות הספורט האתגרי בגלבוע בכלל, והכדורים הפורחים בפרט, מתנהלת במקצועיות ובאחראיות, והפעילויות בטוחות לחלוטין, מנוהלות ע"י חברות מקצועיות, ומאפשרות חוויות מהנות ומרגשת.
קראו גם >>>
עוד נמסר מהמועצה כי פעילות כדורים פורחים בארץ מרוכזת באזור העמקים, ומידי יום מתקיימות טיסות רבות שכאלה, שכולם עוברות כבר שנים, בשלום ובבטחה.
הנהלת המועצה מלווה את הקיבוץ, וצוותי הרווחה של המועצה נמצאים בקיבוץ יזרעאל משעות הבוקר ותומכים במשפחה, וביחד עם הנהגת הקהילה, מלווים ומסייעים בכול הנדרש.
מהמועצה האזורית הגלבוע נמסר כי "זהו יום עצוב וקשה. תושבי המועצה ועובדיה מחבקים ומחזקים את משפחת כהן ואת כל קיבוץ יזרעאל, בשעה קשה זו ומשתתפים בצערה".