מכון "איטלי מדיקל סנטר" בעפולה פועל כבר שמונה שנים בעפולה ועובד בשיתוף פעולה עם מכבי, מאוחדת, לאומית וביקור רופא. את צילומי הרנטגן והאולטרסאונד מבצע צוות מקצועי ומיומן בניהולו של ג'ברין ובאמצעות המכשור המתקדם ביותר. לג'ברין חזות רפואית מקצועית ומיומנת בתחומו, אך מתחת למעטה המדעי והמדוייק, מסתתרת גם נפש טיפולית שמעניקה למבקרים שירותים נוספים בבריאות ההוליסטית.
איטלי מדיקל סנטראיטלי מדיקל סנטר
איטלי מדיקל סנטר
(צילום: יח"צ)

אילוסטרציהאילוסטרציה
אילוסטרציה
(צילום: freepik)
למוחמד ג'ברין, טכנאי רנטגן, ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום, אך מעבר להיותו טכנאי רנטגן מוסמך הוא גם עוסק בתחום העיסוי הרפואי. "כשרואים את הבעיה בצילום רנטגן, כמו בצוואר או בגב, יודעים היכן ובאיזה אופן לבצע את העיסוי", מסביר ג'ברין. "בשונה מעיסוי רפואי רגיל, בו אתה רק מרגיש את נקודות התורפה, השילוב בין היכולת לזהות במדויק את המקום לספק את הטיפול המתאים גבוהות יותר".
בין מגוון העיסויים תוכלו למצוא עיסויים שוודים, טיפולים רפלקסולוגיים, אבנים חמות וגם כוסות רוח. כל אלו יספקו לכם שחרור שרירים וגם שחרור ממתחים ולחצים.
אילוסטרציהאילוסטרציה
אילוסטרציה
(צילום: freepik)
לצדו של מוחמד ג'ברין וצוות המכון עובדת ד"ר נורה אבו חמד, המתמחה ברפואה כללית ומומחית ברפואה אסתטית. בקליניקה "בליסימה" של ד"ר נורה, הפועלת לצד "איטלי מדיקל סנטר" תוכלו ליהנות מכל הטיפולים האסתטיים: חידוש העור, טיפולי פיגמנטציה, הזרקות, הבהרה, שיקום עור הפנים וגם טיפולי פלזמה חדשניים כמו של הכוכבות. "טיפולי פלזמה נועדו לספק לעור ויטמנים ישירות מהדם. במהלך הטיפול שואבים מעט מדמו של המטופל ומורחים על עור הפנים. התוצאה היא עור חדש ובעל זוהר וברק בצורה הכי טבעית ובטוחה שניתן", מסבירה ד"ר נורה. במכון "בליסימה" פועלים על פי הסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. ניתן לקבל גם טיפולי מתיחה באמצעות חוטים, המסות שומן וגם קוקטייל של ויטמנים שיחזירו לעור הפנים את מה שאבד לו עם השנים.
לאלו מכם המחפשים את השילוב בין בריאות לאסתטיקה, טיפול לגוף וגם לנפש, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "איטלי מדיקל סנטר", יהושוע חנקין 1, עפולה. 04-6436999.