מועדון הפועל עפולה דורש ממנהל הקבוצה הבוגרת לשעבר מומי כהן להחזיר לו כספים בטענה כי המשיך לתדלק את רכבו הפרטי על חשבון המועדון, לכאורה, באמצעות כרטיס תדלוק של המועדון בסכום כולל של 3,397.35 שקל.
עורך הדין של המועדון יהב ארגמן שלח מכתב לכהן ובו נכתב: "בהמשך למכתב סיום העסקה אשר נשלח אליך בתאריך 01/05/2019 בו הודיעה לך מרשתי על סיום העסקתך לאלתר. על אף ולמרות סיום העסקתך אצל מרשתי המשכת להשתמש בכרטיס התדלוק אשר היה ברשותך במסגרת עבודתך אצל מרשתי", נכתב במכתב, "מדוחות התדלוק אשר התקבלו אצל מרשתי מאת חברת הדלק עולה כי המשכת בתדלוק רכבך על חשבונה של מרשתי עד לתאריך 05/12/2019 ואף לאחר תאריך זה, שהם למעלה מ- 7 חודשים מיום סיום העסקתך אצל מרשתי".
מומי כהן (צילום: שרון צור)מומי כהן (צילום: שרון צור)
מומי כהן (צילום: שרון צור)
(מומי כהן (צילום: שרון צור))
עוד נכתב במכתב של עו"ד ארגמן: "עפ"י הנתונים שבידי מרשתי סך התשלום עבור הדלק שבו השתמשת ברכב מספר 4862856 מיום סיום העסקתך הינו - 3,397.35 שקל. הינך מתבקש לסור בדחיפות למשרדי מרשתי להסדרת החוב לא יאוחר מ- 7 ימים מקבלת מכתבי זה. אם לא תעשה כן תיאלץ מרשתי לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותה לגבית החוב ולמיצוי זכויותיה".
מנהל הקבוצה לשעבר מומי כהן מסר בתגובה: "מספר הרכב שמופיע במכתב שקיבלתי זה לא המספר של הרכב שנמצא היום ברשותי. שבוע אחרי שעזבתי את הקבוצה החלפתי רכב. בלי מספר רכב שתואם לכרטיס התדלוק אי אפשר להשתמש בו. לא אני השתמשתי בכרטיס התדלוק. ולפי זכרוני כרטיס התדלוק הזה שייך לדני אסולין. הוא עשה לי אותו בזמנו. מעבר לכך, מדוע כשסיימתי את ההתקשרות עם המועדון הם לא ביטלו את כרטיס התדלוק. כמו כן רשום במכתב סיום העבודה שאף אחד מהצדדים לא יתבע את השני. אם הנושא יגיע לבית המשפט אדרוש לקבל חודשיים שכר שוויתרתי ושמונה חודשי פנסיה שלא הופקדו עבורי כדין. אם הם רוצים מלחמה אני מוכן".