גורדוס, מסעדה המעוצבת בהשראת העיר לאס-וגאס, ממשיכה להפתיע עם במנות מושחתות ומוגזמות במיוחד. לכבוד פורים תוכלו להזמין לכם מנה שהיא מחווה לקינוח החג המסורתי והאהוב - אוזן המן ענקית עם ממרח קינדר בואנו.
אוזן המן ענקית בגורדוס. צילום: גל קולוגאוזן המן ענקית בגורדוס. צילום: גל קולוג
אוזן המן ענקית בגורדוס. צילום: גל קולוג
(אוזן המן ענקית בגורדוס. צילום: גל קולוג)
אוזן ההמן מגיעה במילוי ממרח קינדר לבן, קינדר בואנו ובציפוי ממרח קינדר, בליווי קצפת והפתעות והיא תוגש במשך כל ימי החג. מחיר: 79 שקל.
גורדוס, מתחם לה פארק, חולון
מארז פורים במקס ברנר. צילום: אלירן ניסןמארז פורים במקס ברנר. צילום: אלירן ניסן
מארז פורים במקס ברנר. צילום: אלירן ניסן
(מארז פורים במקס ברנר. צילום: אלירן ניסן)
ברשת מקס ברנר הכינו משלוחי מנות מיוחדים עם מוצרים חדשיםמסיכות אופנתיות לצד מבחר שוקולדים, במגוון מחירים רחב.
בין היתר תוכלו למצוא ברשת משלוח מנות ב-89 שקל עם שוקולד חלב מעולה עם שבבי קוקוס קלוי, MARBLES – כדורי דגנים עטופים בשוקולד חלב, נוגט ובאבקת קקאו, SPARKLES – טיפות שוקולד חלב עדינות עם סוכריות קופצות, White Filled Chocolate Bar שוקולד לבן במילוי קרם נוגט ושברים של וופל מקורמל.
משלוח מנות נוסף מוצע ב-109 שקל וכולל שוקולד חלב מעולה עם שבבי קוקוס קלוי, שוקולד חלב מעולה עם שברי פקאן סיני מקורמל, SPARKLES – טיפות שוקולד חלב עדינות עם סוכריות קופצות, White Filled Chocolate Bar - שוקולד לבן במילוי קרם נוגט ושברים של וופל מקורמל, Milk Filled Chocolate Bar - שוקולד חלב במילוי חמאת בוטנים ודבש.
רשת מקס ברנר
מארז פורים של BBB. צילום: אנטולי מיכאלומארז פורים של BBB. צילום: אנטולי מיכאלו
מארז פורים של BBB. צילום: אנטולי מיכאלו
(מארז פורים של BBB. צילום: אנטולי מיכאלו)
ברשת BBB חוגגים את פורים בשיתוף פעולה עם עמותת גדולים מהחיים ומציעים לכבוד החג מארזי פורים ממותגים ושמחים הכוללים חותמות BBB לילדים, בקבוקול BBB, רעשן וחטיפים כחטיף תפוצ'יפס קידס, וופל שוקולד מוג'ו, חטיף עוגיות סנאפי ומטבע שוקולד. המארזים נמכרים בסניפי הרשת ב-12 שקל והרווחים ממכירתם יועברו לעמותת גדולים מהחיים.
רשת BBB
מארז פורים בדרך התבלינים. צילום: הדס ניצןמארז פורים בדרך התבלינים. צילום: הדס ניצן
מארז פורים בדרך התבלינים. צילום: הדס ניצן
(מארז פורים בדרך התבלינים. צילום: הדס ניצן)
בחוות דרך התבלינים בבית לחם הגלילית מציעי משלוחי מנות עם נשנושים בריאים.בין היתר מציעים במקום משלוח מנות עם חליטות פירות: חליטת תות וניל, חליטת פומלה מלון, חליטת תפוז פסיפלורה וחליטת סיידר תפוחים (מחיר: 59 שקל); משלוח מנות עד לא ידע עם שיכר רימונים טעים ומתוק, 2 כוסות אירוח עם קשית מחוספסת, סוגר בקבוקי יין רב-פעמי מעוצב מסיליקון, חליטת פומלה מלון וחליטת סיידר תפוחים למשקאות טעימים ומתוקים (מחיר: 89 שקל); ומשלוח מנות עם פיצוחים - קערת הגשה צבעונית מאמייל, מרציפן פיסטוק מתוק, חטיף תמרים ואגוזים, בוטנים פריזאים ושתי חליטות פירות מתוקות (מחיר: 95 שקל).
חוות דרך התבלינים ובאתר
צילום: pexelsצילום: pexels
צילום: pexels
(צילום: pexels)
ברשת אגאדיר חוגגים את פורים עם קרנבל תחפושות, עמדות איפור, מוזיקה, מתנות וקישוטים.
עמדות איפור בליווי צוות מאפרים מקצועי ייפתחו בכל סניף החל מהשעה 12:00 ויאפרו מקטן ועד גדול עד השעה 16:00, מתנות יחולקו לילדים והחל מהשעה 21:00 ייקחו דיג'יים את הפיקוד על המוזיקה.
החגיגות יתקיימו בכל סניפי הרשת בימים חמיש ושישי, 1.3, 2.3
רשת אגאדיר
ברשת רק בשר מזמינים אתכם ב27.2 לפסטיבל בשר על טהרת בשר המובחר ויין הבית עד לא ידע באווירת פורים. בנוסף, כל שולחן סועדים שיגיע מחופש בימים 28.2-1.3, יקבל קינוח מתנה לשולחן.
רשת רק בשר