מנהל סניף בנק הפועלים-חרוד בנוף הגליל, ליאור להב (49), סגר מעגל כשמונה למנהל סניף בעיר הולדתו ובסניף בו התחיל את דרכו כבנקאי לפני 22 שנה.
2 צפייה בגלריה
 ליאור להב
 ליאור להב
ליאור להב
(צילום: שרון צור)
להב, אב לשניים, הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת חיפה. בבנק הפועלים החל במסלול הכשרה לניהול וכיהן במגוון תפקידים כיועץ השקעות וניהול מחלקות בנקאות פרטית. לאחר שכיהן גם כסגן מנהל סניף בעפולה ומנהל סניף בשפרעם, קיבל להב לפני שלוש שנים לנהל את סניף חרוד בעיר הולדותו.
"תקופת משבר הקורונה ואירוע השריפה השפיעו רבות על נוף הגליל", סיפר, "אנחנו בבנק הפועלים משתדלים לסייע לתושבים ולהעניק שירותים בנקאיים וייעוץ פיננסי להתמודדות עם המשבר. נתנו שירותים ומוצרים פיננסיים מותאמים לתקופה וגם ערכנו הדרכות לשימוש בשירותי הבנק מרחוק ללקוחות המבוגרים".
להב סיפר כי הוא גאה לשמש כנציג הבנק בעיר במיוחד לאור העובדה, שבנק הפועלים משתף פעולה עם העירייה בסיוע למשפחות בעיר בתרומת אייפדים ומחשבים לקראת פתיחת שנת הלימודים וכמו כן סייע להתמודדות עם נזקי השריפה שהיתה לאחרונה. "מאוד חשוב לי כמי שגדל בעיר להיות פה בשביל הלקוחות. נוף הגליל השתנתה מאוד בשנים האחרונות ומבחינתי תמיד זה הבית שלי ושל המשפחה שלי, אני שמח על ההזדמנות לנהל את הסניף בתקופה זו".
2 צפייה בגלריה
 ליאור להב
 ליאור להב
להב. "נוף הגליל השתנתה מאוד"
(צילום: שרון צור)
"התקופה האחרונה הראתה לנו שמעבר לשירותים דיגיטליים מסייע ללקוחות לקבל מענה מקצועי ומהיר לצרכיהם בנוסף למעטפת האנושית, האישית לה זוכה כל לקוח בעת הגעה לסניף", סיפר, "היום ניתן לבצע את רוב הפעולות מרחוק כולל להזמין פגישה עם בנקאי דרך אפליקציית הבנק ללא תור ובהתאם למועד נוח ללקוח. אני חושב שזו מהפכה אמיתית".
ההתמודדות עם משבר הקורונה, כרוכה גם בשינויים בהתנהלות הפיננסית של רבים על מנת לצלוח את התקופה המאתגרת. ליאור מוסיף ואומר: "אנחנו כיום ממליצים ללקוחות להיפגש עם בנקאים ממחלקת בנקאות פרטית בסניף לפגישת תכנון וייעוץ פיננסי. תכנון נכון יכול להוריד הוצאות ולסייע לשיפור המצב הכלכלי. אנחנו גם ממליצים לבעלי עסקים להגיע ולקבל ייעוץ".