1. יציבות עונתית לעומת ניסוי וטעיה?
"אחרי הסיבוב הראשון אפשר לסכם שאחי נצרת זו אחת הקבוצות היציבות, מספר כמעט זהה של נצחונות/הפסדים/תיקו, יחס ספיגות/הבקעות כמעט שווה, התנהלות עקבית שמצליחה לשמר את אותן טעויות על מנת שלא לעלות ליגה. כשאחי תרצה להצליח היא תהיה חייבת לעשות בדיוק הפוך ממה שהיא עושה עד עכשיו וללא ספק היא תראה הצלחה".
רז משולםרז משולם
רז משולם
(צילום: פרטי)
2. מה סוד ההצלחה של הפועל איכסל?
"הטריו חט"ח (חוליו, טימור, חודדה) חזר לשתף פעולה ורואים את התוצאות בהתאם, הפציעה וההרחקות רק גרמו לנו יותר להתגעגע לשת"פ הנהדר הזה העונה. צמצום טעויות עם הכדור בחלק האחורי ישמור על המסורת שאיכסל תחזור לפחות עם נקודה אחת".
3. איך הפועל עפולה צריכה לשחק נגד הפועל פתח תקוה?
"חילופי המאמנים עבדו לטובת שני המאמנים החדשים, בשניהם יש רוח חדשה ורצון לעלות בטבלה אך פ"ת תגיע לשחק כדורגל ותתקוף עם הרבה שחקנים. עפולה תהיה חייבת לצמצם טעויות ולהתמקד בהתקפות מתפרצות, עדיין אין לה את האיכות להיות דומיננטית מול קבוצות שהן לא כפר שלם".
המאמן ירון הוכנבויםהמאמן ירון הוכנבוים
המאמן ירון הוכנבוים
(צילום: שרון צור)
4. כיצד תבטל הפועל נוף הגליל את יתרונות בית"ר תל אביב/בת ים ותנצל את יתרונותיה?
"אחד היתרונות הבולטים בבית"ר תל אביב/בת ים הוא מלך השערים שלה, פיבוט איכותי וטכני. במקביל היתרון הבולט של נוף הגליל הוא השלישייה במרכז ההגנה. צמצום שטחים של המגנים ייאלץ את בת ים לתקוף עם יותר שחקנים, ויאפשר לנוף הגליל לייצר מצבי הבקעה במשחק מעבר יעיל".
המאמן אלירן חודידההמאמן אלירן חודידה
המאמן אלירן חודידה
(צילום: שרון צור)
5. מי שחקן שובר השוויון שנוף הגליל צריכה?
"לפני שנתיים נוף הגליל היתה באותה סיטואציה והלכה על כל הקופה כאשר החתימה את יובל אבידור, רק המושג 'כל הקופה' נכון והשחקן לא נתן מענה תואם מבחינת שערים והקבוצה נותרה בלאומית. העונה אסור לטעות, וצריכים להתאים את החלוץ הנוסף לסגנון הקבוצה הקיים. חלוץ זריז, שירוץ לעומק לקבל את הכדור השני, שיעשה את התנועה לקרוב ובעיקר יוציא לפועל את הכישרון שיש בקבוצה השנה. שני השחקנים בעמדה הספציפית הזו שהבקיעו הכי הרבה שערים בליגה א' ולאומית הם קדוסי ובוזורגי, קדוסי עונה הבאה יהיה בן 36 ובוזורגי יהיה המלפפון החם בקיץ הקרוב. בנוף הגליל אסור לטעות העונה ולעכב את העלייה בעונה נוספת".