הפועל נוף הגליל עם הגב אל הקיר. בקבוצה ישנה דריכות גבוהה לקראת המשחק היום (שישי) נגד הפועל רמת השרון ולא בגלל המפגש נגד המאמן ירון הוכנבוים, אלא בגלל שהפסד נוסף יקטין משמעותית את הסיכויים להתברג בפלייאוף העליון. בקבוצה ישנו חשש כבד מהפלייאוף התחתון.
"אם לא נשיג פלייאוף עליון נסתבך במאבקי תחתית", אמר שחקן בקבוצה לקראת המשחק, "חייבים לנצח את רמת השרון".
ליעד אלמליח (צילום: שרון צור)ליעד אלמליח (צילום: שרון צור)
ליעד אלמליח (צילום: שרון צור)
(ליעד אלמליח (צילום: שרון צור))
לרשות המאמן יעמוד סגל מלא מלבד החלוץ יובל אבידור שהושעה מהקבוצה עד יום ראשון הקרוב. להרכב חוזר הבלם ליעד אלמליח. הקשר הבכיר של הקבוצה גיא דיין, שחזר מפציעה והיה טוב בדקות ששיחק נגד הפועל עפולה עשוי לפתוח בהרכב.
המפתחות לניצחון של נוף הגליל: הראשון, הבלם ליעד אלמליח יהיה דמות מרכזית במשחק הזה. מעבר לשקט והביטחון שיקרין בהגנה הוא גם יצטרך למנוע מהחלוץ המצטיין של רמת השרון אליאור משעלי לכבוש; השני, ריכוז במצבים הנייחים של היריבה - לאחרונה נקודת חולשה של נוף הגליל; השלישי, לנצל את מצבי ההבקעה שהקבוצה מגיעה אליהם. היות והקבוצה לא מייצרת מספיק מצבי הבקעה החלוצים או הקשרים חייבים להיות מפוקסים.
איתי מרדכי וירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)איתי מרדכי וירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)
איתי מרדכי וירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)
(איתי מרדכי וירון הוכנבוים (צילום: שרון צור))
נוף הגליל כאמור במצב שבו היא חייבת לנצח את המשחק. טוב יעשה המאמן איתי מרדכי אם ישלח למערכה את השחקנים המנוסים שלו כמו החלוץ תומר סויסה, שמצטיין באימונים ולאחרונה לא זוכה לקבל קרדיט. מי שחד באימונים יהיה חד גם במשחקים.
מנגד, היריבה מרמת השרון חייבת לנצח כדי להבטיח את מקומה בפלייאוף העליון. ההרכב המסתמן של רמת השרון הוא: סהר חסון, יובל לוין, חיים איצרין, יובל שדה, עבדוליי גרגורי, יואב הופמייסטר, יניב בריק, אור אוסטווינד, רומולד דה קוסטה, אליאור משעלי ושמעון אבוחצירה.