הפועל נוף הגליל חייבת לנצח היום (שישי) את הפועל עפולה כדי להישאר בתמונת הפלייאוף העליון. בגדול, נוף הגליל מגלה עליונה מוחלטת על היריבה מבירת העמק בשנה וחצי האחרונים. המאזן: שלושה ניצחונות ותוצאת תיקו אחת. כידוע, בסיבוב הראשןו ניצחה נוף הגליל בתוצאה 0:1 משער של ים כהן.
גיא דיין (צילום: שרון צור)גיא דיין (צילום: שרון צור)
גיא דיין (צילום: שרון צור)
(גיא דיין (צילום: שרון צור))
מאמן נוף הגליל איתי מרדכי לא תרגל את ההרכב לקראת עפולה. ביומיים האחרונים עסקו שחקני הקבוצה בעיקר בהתאוששות מתקופת המשחקים הלחוצה. מהסגל ייעדרו הקשר האחורי ים כהן בגלל פציעה והבלם ליעד אלמליח בגלל צבירת חמישה כרטיסים צהובים.
הקשר הבכיר של הקבוצה גיא דיין, שחזר מפציעה, בסגל למשחק, אבל לא נראה כי יפתח בהרכב. הוא בוודאי ישתלב המהלך המשחק, כמו שקרה נגד בני לוד.
המאמן מרדכי וצוותו מקווים ששחקני החלק הקדמי לא יאכזבו כמו במשחק נגד בני לוד ונגד עפולה ינצלו את מצבי ההבקעה שיגיעו אליהם. נוף הגליל, קבוצה שכמעט ולא יוזמת, תמשיך לבסס את משחקה הקדמי על מתפרצות ומשחק מעברים מהיר.
ים כהןים כהן
ים כהן
(ים כהן)
איתי מרדכי ועוזרו מנו הרוניאן (צילום: שרון צור)איתי מרדכי ועוזרו מנו הרוניאן (צילום: שרון צור)
איתי מרדכי ועוזרו מנו הרוניאן (צילום: שרון צור)
(איתי מרדכי ועוזרו מנו הרוניאן (צילום: שרון צור))
הקשר רועי שוקרני שלא שיחק נגד בני לוד בגלל חמישה כרטיסים צהובים יחזור להרכב. גם עודד צ'וקול, שכבש את השער נגד בני לוד, צפוי לפתוח בהרכב (יהיה מעניין איפה יתופקד צ'וקול במשחק)
יו"ר חוג האוהדים של נוף הגליל עוז בן גיגי אמר לקראת המשחק: "אנחנו חייבים לקחת שלוש נקודות בעפולה ולהגשים את המטרה שלנו. אני אישית בעד שעפולה תישאר אבל לא היום על חשבוננו".