עיריית נוף הגליל מינתה, לאחר הליך של מכרז מסודר, את עמוס סבג למנהל החדש של אצטדיון 'גרין' שעובר בימים אלה שיפוץ נרחב. בסיומו של השיפוץ יהפוך 'גרין' למתקן כדורגל שיוכל לארח משחקים בכל הרמות, כולל כמובן ליגת העל.
ראש העיר רונן פלוט עורך סיור במתקן (צילום: ישראל פרץ)ראש העיר רונן פלוט עורך סיור במתקן (צילום: ישראל פרץ)
ראש העיר רונן פלוט עורך סיור במתקן (צילום: ישראל פרץ)
(ראש העיר רונן פלוט עורך סיור במתקן (צילום: ישראל פרץ))
למנהל החדש של 'גרין' עומדים מספר אתגרים מורכבים שהם יהיו המבחן הגדול שלו כמנהל המתקן. האתגר הראשון והכי משמעותי - שמירה על משטח הדשא של המגרש המרכזי. סבג יצטרך לנהל נכון את זמני העלייה של הקבוצות השונות על המגרש כדי שמשטח הדשא יהיה איכותי וטוב לאורך כל העונה, בדומה למה שקורה באצטדיון בעפולה. כידוע, בטרם יצא המתקן לשיפוץ, משטח הדשא בגרין היה ידוע לשמצה כאחד הגרועים בליגה הלאומית.
האתגר השני, שמירה על המתקן נקי ומטופח כל הזמן. בעבר זה לא היה הצד החזק של גרין. לעיתים אוהדים היו מגיעים למשחקים כשהיציעים עמוסים בלכלוך שנשאר ממשחק קודם. גם השירותים לא תמיד היו נקיים.
צילום: שרון צורצילום: שרון צור
צילום: שרון צור
(צילום: שרון צור)
האתגר השלישי, לקבל שתי החלטות: הראשונה, לאסור על פיצוח גרעינים והשנייה, לאסור על עישון ביציעים, רק בפינות עישון שייקבעו מראש. האתגר הוא ליישם את ההחלטות האלה.
האתגר הרביעי, לייצר שיח מכבד וענייני בין המקום לאוהדים. תודעת שירות ושמירה על חווית צפייה.
שיפוץ אצטדיון 'גרין' (צילום: שרון צור)שיפוץ אצטדיון 'גרין' (צילום: שרון צור)
שיפוץ אצטדיון 'גרין' (צילום: שרון צור)
(שיפוץ אצטדיון 'גרין' (צילום: שרון צור))
בעקבות מינויו של סבג מסרה עיריית נוף הגליל תגובה לאתר מיינט העמק: "עמוס סבג הוכיח את עצמו בתפקידי ניהול ופיקוד בכירים, אנו מאחלים לו הצלחה בתפקיד המאתגר,.
על הצפי לסיום העבודות מסרה העירייה: "האצטדיון יהיה מוכן כפי שהובטח למשחקים ברמה של ליגת העל ולידו אנו מכשירים מגרש אימונים חדש העומד בכל הדרישות. שני המגרשים יהיו ברמה גבוהה ביותר וחשוב מאוד שינוהלו ויתוחזקו באופן מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש".